Нужна критика и советы по шахтнику

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Витэк, 4 січ 2016.

  1. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @MalKo119, Мы говорим о целесообразности подогрева первичного воздуха , подогрев топлива совсем другая тема .
     
  2. rjvbcfh111

    rjvbcfh111 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Оржиця Полтавської
    @Витэк, років 2 назад також хотілося підігріти ПП Варіанти були два: надіти на димохід воздуховод (труба димохода можливо з лабіринтом щоб повітря пройшло декілька циклів підогріву) малопотужним вентилятором подавати в котел. Другий пустотіла дверка. Поскільки не міг представить які переваги це дасть, так ні чого і не зробив.
     
  3. MalKo119

    MalKo119 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Україна, Малин
    Моє бачення: якщо первинне повітря в будь який проміжок часу роботи котла подається в кількості необхідній для створення паливо-газової суміші дров яних газів, без зайвого надлишку і у відповідності до конструктиву котла виключений проскок холодного первинного повітря в місце допалювання паливо-газової суміші дров яних газів ( де воно може переобіднити та переохолодити суміщ), або проскочити до входу газової суміші продуктів згоряння в теплообмінник котла, то підігрівати його не потрібно. В зворотньому випадку треба змінювати конструкцію , зокрема серед можливих рішень може бути і підігрів первинного повітря.
     
    Кот Ярослав подобається це.
  4. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Если кто может или знает, и рад помочь, подскажите более менее оптимальное сечение и длину трубы жаротрубного на 1 кв. мощности. Спасибо.
    --- добавлено: 7 січ 2016 у 08:54 ---
    Думаю, що на мінімальному режимі підігрів необхідний на максимальному не потрібний. На середньому буде якась економія, але наскільки велика сказати важко.
     
    Останнє редагування модератором: 15 січ 2016
  5. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    @rjvbcfh111, Я у свему шахтному котлі так і зробив зробив дверки для розпалу високі у верхній частині розмістив піддувайло думав прогріти пп але мої задуми чомусь провалилися не знаю чому ?мабуть пп справді треба подавати холодною.В кінцевому результаті розмістив піддувайло вище рівня колосників.тепер приходиться ще і дверки гріти
     
  6. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    @Витэк, Якої потужності котел, і чому газогенераторний режим горіння?
    Про підігрів ПВ правильно підказують,ефект мізерний.
    Площа ТА, в залежності від швидкості димогазів і потужності топки, 1м на 10кВт .
    ПС-котел майже як мій ,перший;).
     
  7. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Хочется максимально розширити можливості потужності. Від перолізного до газогенераторного. Ефект може й мізерний, але на самому мінімумі думаю, що досить важливий.
     
  8. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Мав написати площа теплообмінника.І трубу менше 60 не рекомендую.
    Тут сподобався ТО ,шибер цікаво придумано
    @Витэк, Я мав на увазі на який вид основного палива розраховуєте,від цього й "танцюють" основне горіння в шарі,чи в газовому режимі плюс енергонезалежність?Газгений режим на природній тязі штука ще та:grabli:.
    Для мінімуму важливіше температура осередку горіння ніж т. ПВ.
     
    параска та Витэк подобається це.
  9. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Налякали мене с трубою, сказали що забивається в 2 -3 рази швидше. Думав ставити 76, тепер думаю, чи не поварити з листів. Тільки треба придумати як регулювати тепловідбір по потребам. Для посилення тяги є думка зробити розгону трубу, яку у ракетного. А також однопрохідний ТО, зверху вниз. Думаю, що не принципово, можна поставити і наддув.
    Думаю, що на мінімумі температура сильно залежить від температури повітря. Правда як його нагріти... Глаз я так зрозумів, що використовує рекуператор після ТО.

    Спасибі відео як раз вчасно по крайній мірі з трубами все стало зрозуміло.
     
    Останнє редагування: 7 січ 2016
  10. Bogdan72

    Bogdan72 Майстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    76
    [Если кто может или знает, и рад помочь, подскажите более менее оптимальное сечение и длину трубы жаротрубного на 1 кв. мощности. Спасибо.
    Як сказав Гуцул, 1м на 10кВт, при діаметрі труби 60мм, отримаєм 3.14*0,06=0,19м, припустимо довжина жаротрубних труб буде 1м, і їх буде 6шт, отримаємо поверхню в 1.13м2, тобто котел-11кВт. А якщо труб буде 8шт, то котел буде потужністю 15кВт.
     
    Витэк подобається це.

Поділитися цією сторінкою