Допоможіть знайти креслення Шахтного котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Oleg_1985, 28 гру 2015.

  1. turbo77

    turbo77 Прораб

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Житомир
    все имеет право на жизнь
     
  2. bikss

    bikss Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    31
    Може погана тяга як димить ?Що за клапан?
     
  3. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    Спасибо за ответ,стояла дилема делать трубный ТО или пластинчатый,если так как на схеме поставить пластинчатый ТО думаю будет нормально,а вот сколько киловат в нем хотя бы примерно?
     
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Димить при завантаженні через верхній люк шахти, розмір завантажувального вікна 380х360. Клапан прямої тяги розташований (на малюнку) в верхній частині котла, і пропускає димові гази повз зону горіння та теплообмінник одразу у димохід. В моєму котлі встановлено димохід з сталевої труби д 159 та висотою 8м тяга в топці коливається в межах 15- 25 Па, це максимум який можна досягти без застосування димососу з таким комином.
     
  5. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    А в моей переделке сейчас горит норм и пр и до загрузке не дымит если открыть прямой ход посмотрите на этом форуме котел Малюк, не судите строго про эти котлы узнал только в августе 2016 на скорую руку склепал. Сейчас по не многу дорабатывают,то завесы на люк поставил то глиу убрал приварил болты и поставил на асбест.
     
    Останнє редагування: 8 гру 2016
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Так це можливо, при великому перетині "жарового вікна". Я в свій котел вварив пальник за з розмірами 42х 380 він сам дає великій опір, але потужності мені достатньо для нормальної роботи котла.
    --- добавлено: 8 гру 2016 у 06:59 ---
    Кіловати рахую за класикою 1кв.м -10 кВт. Для більш точних підрахунків нема потреби, та й впливатиме багато чинників.
    --- добавлено: 8 гру 2016 у 07:04 ---
    Так ото ж і воно. Чим "краще" стараєшся тим менше радості від користування, завжди хочеться змінити ще щось. А коли "на швидку руку" та й нехай працює. Головне - результат: тепло в будинку! а все решта "дизайн" не настільки важливий. Ви ж не для музею робили, а для користування.
     
    Останнє редагування модератором: 16 гру 2016
    Малюк подобається це.
  7. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    У меня газовое окно 300*35 труба выложена из кирпича метров 4 вверх потом 1метр лежак или бычок и асбестовая труба два с половиной метра в высоту диаметром гдето200мм сверху грибок ,кстати он не мешает?Бункер300*300*850.
     
  8. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Грибок мішає, ще й дуже . Я свого давно викинув.:)
     
    gjkzr подобається це.
  9. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    А снегом не засыпает,а то я топлю трое суток в неделю?
     
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Не засипає. Навіть якщо палити через тиждень.
     

Поділитися цією сторінкою