Своїми руками Твердопаливний котел та теплоакумулятор

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем saleks, 21 гру 2015.

  1. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    вся система під'єднана до безперебійника Luxeon 500 і акумулятора 74 ач
     
    Valikot подобається це.
  2. viper6512

    viper6512 Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Чернівці
    74 а*год - це автомобільний акумулятор? На скільки часу вистачає акумулятора при відключенні електрики? Два насоси десь по 90 ват?
     
  3. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    так автомобільний на моєму бирліку два роки відкатав. По потужності там вся система трошки більше ста ватт споживає, дві години легенько відпрацювала, довше не було часу перевірить
     
  4. DM.

    DM. Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    так автомобільний на моєму бирліку два роки відкатав. По потужності там вся система трошки більше ста ватт споживає, дві години легенько відпрацювала, довше не було часу перевірить

    орієнтовно повинен тримати трішечки більше 5 годин, якщо довіряти цій інформації http://voltmarket.com.ua/istochnik-bespereboinogo-pitaniya-dlya-kotla-zashchita-i-avtonomnaya-rabota
     
  5. SAHKO

    SAHKO Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
     
  6. viper6512

    viper6512 Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Чернівці
    @DM., для наглядності з вищевказаного сайту: 2016-01-26_час роботи від акумулятора.png
     
    Petko, volusik, SAHKO та ще 1-му подобається це.
  7. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    на вихідних зробив новий розподілювач схожий як в Стропуви, а то блін скрутило повністю. Робив на скору руку ну вродь горить з ним нормально.
    . IMG_20160127_111051.jpg IMG_20160127_111223.jpg IMG_20160127_111236.jpg IMG_20160127_111245.jpg IMG_20160127_111319.jpg
    також зараз в ремонті UPS схожий на мій, привезли від "чудо" майста який напалив польовиків на 200 грн, але так і не запустив.
    IMG_20160127_113157.jpg IMG_20160127_113141.jpg
     
    volusik подобається це.
  8. ВолодимирД

    ВолодимирД Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    4
    Скажіть про теплоаккумулятор. Котел з аккумулятором - напряму , а тепло відбирається через мідний змійовик? 900 літрів- нормально для такого будинку, чи малувато? Коли котел не працює, за скільки часу і як температура в аккумуляторі знижується? Може б, типу, якись графік склали. Яка температура в аккумуляторі перед розтопкою, і як швидко вона піднімається?
    І, доречі, за кілька років читання форуму, це мій перший допис. :)
     
    DM., predka, volusik та ще 1-му подобається це.
  9. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Теплоакумулятор в мене з'єднанний на пряму як з котлом так і системою опалення. Через мідний змійовик у мене нагріваєтся вода. Перед розтопкою температура в баку падає до 30 градусів. Піднімається вона за пару годин до 70 градусів, але це температура в верху бака внизу вона значно холодніша. Потім повільно піднімається внизу і вверху. Про запас тепла, то це все залежить від температури на вулиці і вітру. Так як я живу на окраїні міста то вітер дуже сильно на це впливає. По часу то в морози -15-20 хватало на 5-6 год, зараз топлю раз на добу котел горить 6-7 год от і рахуйте.
     
    ВолодимирД та volusik подобається це.
  10. ВолодимирД

    ВолодимирД Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    4
    Тобто, через 15-17 год. після того, як котел погас, температура 30градусів. А це- доволі ще теплі радіатори. Непогано зовсім.
     

Поділитися цією сторінкою