Своїми руками Твердопаливний котел та теплоакумулятор

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем saleks, 21 гру 2015.

  1. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    В мене тирси немає, топлю поки що сосновими обрізками. Експерементую поки що з різними режимами роботи котла. Пробував температуру 70 град. Одна закладка горить 7-8 год, але якось в'яло, температура на ТА повільно набирається і в кінці циклу 75 град. В будинку 22 град. Пробував на 90 дрова згорали за 4-5 год на котлі в кінці горіння 95, на ТА 90. Поршень яскраво червоний і в будинку 24. Запасу тепла в ТА хватало надовше. Так як я ще новaчок в цьому ділі то можу в чомусь помилятись.
     
    Олександер_1 подобається це.
  2. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Після двотижневого "відпочинку" в лікарні завтра продовжу доробляти автоматику для своєї системи отоплення. Якщо кому цікаво долучайтесь до обговорення. Також поправляйте якщо що буду робити не так. На фото те на чому зупинився до лікарні. IMG_20160107_210910.jpg IMG_20160107_210828.jpg
     
  3. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Сьогодні змайстрував пристрій з розеток, вимикачів та куска лиштви для підключення насосів, щоб не відрізати вилки. Вимикачі поставив паралельно контактам реле, щоб можна було вручну примусово включати насоси.
    До контроллеа підключив ще три датчики температури, які встановив на ТА. В програму добавив відображення дати, Також підключив кабеля від реле до насосів та блок живлення.
    Завтра займуся підключенням датчика температури та вентилятора котла. І в мене з'явилось питання. Як правильно задати режим роботи вентилятора: Він повинен постійно працювати і відключатись при заданій температурі чи працювати циклічно з різними інтервалами надуву та паузи.
    Далі фото моїх доробок. IMG_20160108_212949.jpg IMG_20160108_213014.jpg IMG_20160108_223508.jpg IMG_20160108_223534.jpg
     
    Энки подобається це.
  4. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Займатись контролером не було часу, відклав до завтра. А сьогодні нарешті підключив ГВС до ТА. При 65 градусах на ТА вода в душі гаряча, достатньо щоб прийняти душ. Змійовик в ГВС - 15 метрів мідної трубки діаметром 5\8.
     
    кинематик, predka та funt3 подобається це.
  5. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @saleks, у Вас класичний блін чи щось придумали оригінальне?
     
  6. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Підключив до блока управління датчик температри котла, насос від котла до ТА та вентилятор котла. Доробив програмку для керування насосами та вентилятором. Тепер в будинку постійна температура і нема потреби просинатись вночі від жари та виключати насоси. Тепер займусь встановленням сервоприводу на короб на виході котла для регулювання заслонки, токож ще погано стоять датчики на баку, треба доробити, на все не хватає часу. Надалі буде удосконалення програми та під'єднання контролера до інтернету для онлайнспостереження. Але я бачу тема вийшла не цікава, тому не бачу сенсу її продовжувати.
    IMG_20160113_183212.jpg
     
    NikIN, volusik, лебедь та ще 1-му подобається це.
  7. o.neymark

    o.neymark Майстер

    Повідомлення:
    157
    Симпатії:
    49
    Тема дуже дікава. Але всі читають, а не пишуть ;)
     
    Капля, cray, МаксимБабур та 3 іншим подобається це.
  8. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    VasG909 схема зараз така як на фото, але вона ще не кінцева і буде доповнюватись IMG_20160113_220230.jpg
     
    NikIN, Володимир П та volusik подобається це.
  9. VasG909

    VasG909 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Потрібно добавити датчик димовіх газів та можливість використання автоматичного регулювання чатоти обертів вентилятора класичним та PID методами.
     
    Капля подобається це.
  10. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Як екранчик відпрацьовує при вмиканні помп, не глюкає?
    Бо у нас катастрофа, якщо помпи не великі то ще пів біди (рятує обновлення) а якщо помпа ват на 200 то монітор іде в повний аут.
    А темку продовжуйте обовязково.
     

Поділитися цією сторінкою