Ламінат kronopol, kronotex, tarkett, порадьте

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем pputnik, 17 гру 2015.

  1. pputnik

    pputnik Підмайстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    7
    Доброго дня!
    Плануємо в будинку батьків змінити стару підлогу, вирішили класти стяжку і робити теплу підлогу водяну і покласти ламінат. В магазині радять купувати ось такі виробники kronopol, kronotex, tarkett. Прошу поради щодо даного ламінату. Грає роль не тільки якість, а й простота укладки, так як роботу всю буднемо робити самостійно, і без допомоги. А також хочеться, щоб прослугував добрі роки. Аякщо можна, то по кожному виробнику невеличкий відгук, щоб можна було зорієнтуватися.
    Буду дуже вдячний за допомогу!
     
  2. ВалентинБойко

    ВалентинБойко Підмайстер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    6
    Тоже задумался над выбором kronopol в спальню, но пока немного решил подождать и спросить на форуме, стоит ли покупать... В коридоре делал ремонт, стяжку, утеплитель и ложил какой то дешевый ламинат... то очень скрипит и не знаю почему... вроде как по всем правилам ложился...(((
     
  3. Zik_zik

    Zik_zik Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    28
    В батьків клав ламінат kronopol. Серед плюсів те що дане підлогове покриття - особливих проблем в укладці не було...подивився відео на ютубі і зробив... на вигляд непоганий...
    --- добавлено: 22 гру 2015 у 16:16 ---
    Але з мінусів є те, що декілька раз подвинули стола чи стільця і видно як царапається(((
     
    Останнє редагування модератором: 30 гру 2015
  4. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.352
    Симпатії:
    1.611
    Адреса:
    Днепропетровск
    У Таркетт такое тоже бывает ;-)
    По теме - в группе уже есть большая тема о выборе ламината.
    И я там достаточно часто отвечаю на вопросы.
    Последнее время ответ такой:
    - любой европейский ламинат по определению хорош.
    Вопрос монтажа внятно раскрыт в каждой пачке инструкцией с изнанки этикетки.
    Вот на что важно обратить внимание - ровность основания.
    Чем ровнее, тем дольше служит ламинат
     

Поділитися цією сторінкою