Какие электроды выбрать?

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем pio, 17 лис 2009.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Не проварює , тому що вариш в стик без зазора. Зроби зазор в 1-1,5 мм між деталями і буде тобі повний провар. Тільки варити прийдеться приривчатим швом.
     
  2. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    Чому приривчатим, пропалить? Чим чревато без зазора ( варю котел).
     
  3. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Та ні чим. Я варю без скосу кромок і зазору встик листи до 6 мм при односторонній і до 8 мм при двосторонній зварці. Перевірте струм, бо все залежить від мережі живлення. Наприклад в гаражі я варю на струмі 130а, на дачі тим же апаратом, тим же електродом, той же метал, але струм ставлю 180а, бо мережа гівно слабка.
     
  4. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    Струм ставив різний і 180 ,то вже пропалює, мені цікаво чи нічого небуде коли провар не повний. А електроди з всіх перепробуваних , сподобались Вістек ано-21.
     
  5. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Котел штука складна. Враховуючи температурні напруги і можливий прогар металу краще знімати фаску для повного провару. А прихватку обов'язково роблю з двох сторін ліста.
     
    Nikodimka подобається це.
  6. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Приривчатим щоб не пропалити.
    Без зазора буде непровар.

    Непровар – это участок сварного соединения, где отсутствует сплавление между свариваемыми деталями, например, в корне шва, между основным и наплавленным металлом (по кромке) или между смежными слоями наплавленного металла. Непровары уменьшают рабочее сечение сварного шва, что может привести к снижению работоспособности сварного соединения. Являясь концентраторами напряжений, непровары могут вызвать появление трещин, уменьшить коррозионную стойкость сварного соединения, привести к коррозионному растрескиванию. Непровар является очень опасным дефектом сварки.

    Щоб не робити фаски в металі товщиною до 5 мм - робіть зазор 1-1,5 мм і буде вам повний провар.
    Прихватки завжди обовязкові. Щоб витримати зазор можна підставляти спічки і робити прихватки.
     
  7. barsa

    barsa Підмайстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    24
    1) какой аппарат, отсюда следующий вопрос -
    2) как знать, что там 170 А ?

    Так вот, у вас может быть крутилка и на 200А, но это не значит, что там они есть. Может сеть "неправильная", может и аппарат "неправильный". У меня Самурай, так 3-й на 140-160 А могу резать легко. А 4мм варю на 110 А плюс-минус,в зависимости от факторов.
    А так, то варите с зазором. Я 4-ку с зазором варил- провар нормальный.
    Это все ИМХО, т.к. я неспециалист вообще.
     
    Маляр Серега подобається це.
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
  9. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Нагадаю і про полярність
    [​IMG]
     
  10. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    А хто варить прямою пол. . Яким апаратом?
     

Поділитися цією сторінкою