Самодельный навесной газовый котёл из старой газовой колонки для отопления гаража

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем Piter_FM, 13 гру 2015.

  1. lisok77

    lisok77 Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Украина Миргород Полтавская обл.
    Всіх майстрів зі святами!Мирного неба і головне здоров'я!
    Piter-FM на Ваших фото видно що Ви використовуєте бензиновий клапан BRC.Це не зовсім безпечно,тому що він непредназначений для використання під газ,тільки під бензин і без тиску.Повірте я знаю про що кажу(займаюсь ГБО)якщо у Вас буде бажання його замінити на газовий,звертайтесь допоможу.
    Конструкція Ваша дуже сподобалась,задумався поставити собі таку,колонка така є і радіатор від ВАЗа і Вайлант Т4 турбо.В наступному році обов'язково зроблю,тим більше що в нас в Миргороді на газобалонній станції заміна балона коштує в районі 300гр як для населення.
     
    Piter_FM подобається це.
  2. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    Дякую за допомогу, але клапан BRC на базарі купували як газовий - можливо дали не той, я по своїй цікавості розібрав цей клапан і бензиновий(в мене є і такий) - частина з електромагнітом однакова але в бензиновому є фільтр + менші отвори вх\вих і нема ручного відкривання. У мене такий
    elektroklapan.jpg
    Якщо дійсно цей клапан не підходить(я не спеціаліст в автомобільних ГБО хоч і займаюсь авто-електрикою) я з радістю прийму допомогу, напишіть як саме: купити, обмін... Але мабуть на наступний рік, зараз все нормально працює, в холод опалення краще не турбувати.
    Тиск газа зовсім невеликий, стоїть редуктор РДСГ 1-1,2(тиск 2000 - 3600 Па) а в авто клапан стоїть на магістралі високого тиску де може бути МПа тому особо і не заморочуюсь, тим більше пілотний пальник завжди працює як газ відкритий.
    --- добавлено: 9 січ 2016 у 23:46 ---
    Дед Хоттабыч и rew66 некоторые мои рассуждения по вашей дискуссии, если позволите

    Делать горелку с модуляцией не вижу никакого смысла, простая система проста в ремонте и обслуживании и чем меньше запчастей в изготовлении тем меньше вероятность выхода со строя. Например газовые клапана Евросит, СитНова не имеют модуляции.

    Производители всегда делают товар немножко хуже чем можно-бы, это связано с оптимальным соотношением цена-качество. Я раньше сушил перчатки на трубе дымохода - теперь такой возможности нет, батареи намного горячее. Вы сами смастерите теплообменник с большим КПД, Вы не ограничены ценой качеством количеством штук и макс. прибылью.

    Система на старый механический терморегулятор очень неплохая, у меня его не было под рукой, но нужно варганить под него место рядом с горелкой, может тогда проще поставить Пламя-1 или тот самый Евросит, по моему значения не имеет.

    Значит по вопросу открытой и закрытой системы мысли такие. Циркуляция теплоносителя в закрытой системе при давлении 1-2кгс/см2 значительно лучше и при планировании отапливать на большие расстояния при небольшом сечении трубы лучше делать на давление. Если у Вас несколько батарей рядом(как у меня например) проще без давления. Вопрос испарения не актуален - в бачке ВАЗ 2101 небольшой резиновый клапан и никаких проблем - уровень на месте постоянно.

    Благодарю за внимание.
     
    Останнє редагування модератором: 17 січ 2016
    Володимир П, rew66 та Дед Хоттабыч подобається це.
  3. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    А яка потужність лампочки біля насоса?
    Можна спробувати інше. Там у вас випрямляч на 4 діода.
    Можна лишите лише один, в потрібній полярності, лампочку також вимкнути, конденсатори лишити.
    Цей один діод підключити послідовно з насосом. Конденсатори підключити паралельно насосу.
    Або 2 діоди, що підключені послідовно з насосом (до кожної клеми насосу - по одному діоду). Інші 2 діоди з 4-х вмикати лише для збільшення потужності насосу - при потребі.

    Також можна використати обмотки трансформатора на менші напруги. Можна за допомогою якогось перемикача.

    І ще. Скільки коштує заправка вашого балону на 22 літри?
     
    Останнє редагування: 10 січ 2016
    Piter_FM подобається це.
  4. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    З кінця, балон заправляв на звичайній газовій заправці рівно на 200 грн. вийшло 22 літри з якимось копійками що не важливо.
    Потужність лампочки 35Вт 12Вольт, вона ідеально погасила напругу з 28Вольт до 20 Вольт на насосі. Насос на початку роботи дуже нагрівався і тому прийшлось ліпити таку бутафорію. Зараз він працює без лампочки і не гріється, можливо притерся. Однополуперіодна схема випрямляча дасть рівно половину потужності - замало для роботи системи: в доп-радіаторі ВАЗ починає подзакіпати теплоносій із-за малої швидкості омивання. Трансформатори перематувать немає часу, думав робити ШИМ-регулятор, але обійшлось працює напряму.
     
    Testter подобається це.
  5. rew66

    rew66 Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львов
    Спасибо! Всё понял. Нужно по приёмкам металлолома походить и снять такую штуку...Это чтоб по-нашему, чтоб не покупать....
     
    Piter_FM подобається це.
  6. lisok77

    lisok77 Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Украина Миргород Полтавская обл.
    Ось на фото газові клапана [​IMG] це газовий клапан Рівер не дорогий-8,67 євро
    А це вже значно дороще [​IMG] -14,03 євро різниця у фільтруючому елементі,у рівера стоїть картрідж з сеточки пластикової багаторазовий,а дорожчому бумажняний фільтр.
    Але є і дешевші турецькі ,але значно хужі по якості.
    Допомогти можу з придбанням по оптовій ціні,якщо продукція BRC представник відправляє безкоштовно через Ділівері.А свій бензиновий клапан можете продати через ОЛікС.
    Звертайтесь буду радий домогти.
     
    Piter_FM подобається це.
  7. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    Добрый день уважаемые форумчане-самодельщики!
    Наконец-то я посчитал по бумажкам сколько сгорело газа. Это дело по подсчёту было в январе месяце. Заправка баллона была на обычной заправке 20л. Записывал время вкл/выкл системы отопления, и температуру на улице. Итого:
    Средняя температура на улице -8,5 градусов Цельсия
    Средний расход газа 0,45литров в час.
    Средняя температура в гараже +5 градусов.
    Температура теплоносителя(тосол) +70 градусов Цельсия.
    Гараж в полкирпича не утеплённый. Было много включений-выключений системы. В день до трёх раз.
    Если уходил с гаража на несколько часов - выключал.
    Второй раз заправил 40 литров газа которые до сих пор не догорели.
    Всем спасибо за внимание.
     
    Дед Хоттабыч та buddybuild подобається це.
  8. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    Установил на свой девайс счётчик времени наработки. Как только включаю котёл он сразу считает время - теперь более точно замерю расход газа. Сначала правда допалю прошлогодний газ.

    свн202.jpg
     

Поділитися цією сторінкою