Самодельный навесной газовый котёл из старой газовой колонки для отопления гаража

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем Piter_FM, 13 гру 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Майстерня 6Х3, але цим котлом обігрівається іще і будинок. Просто, коли перекрити подачу на дім, то споживання палива ДУЖЕ мале.(ось я про що):Hi:

    Забув додати. Плотність тосолу до -36 дуже велика, щоб така так впала темп. в приміщені на вулиці має бути -50-60С.
     
    Piter_FM подобається це.
  2. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    У Вас завжди є куди скинути зайве тепло, а у мене нема, потрібна до хати теплотрасса але уже мабуть її не буде. Хоч спочатку була і така ідея.

    Я розумію, але тосол не розводив, був випадок що на банці написано -40 а на складі в банках уже почало прихватувати, тому не рискував і залив як є.
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Piter_FM,
    На Ваші чугуняки іще і регулятор тяги, то радості не буде меж. Перевірено неодноразовими експерементами .
     
  4. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    Я теж так гадав, але не чугуняки зовсім, За 15 хвилин до 60 градусів не на повній потужності.
     
  5. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    @Piter_FM, Отже 3 роки Ви вже опалююте майстерню. Хотілось би все ж почути скільки часу іде топка на добу і скільки було спалено балонів-за місяць, хай в самий мороз? Лічильник потім полічить.Буду вдячний.
     
  6. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    Я не зможу Вам відповісти точно, тому що в самому початку не було автомата терморегуляції, був інший радіатор і на другий рік я поставив ще один теплообмінник в колонку. Зараз все працює в варіанті остаточному, який змінювати не буду. Це трейтій рік. Я не знаю за місяць, знаю що одного року було три балони, це максимум. Я сфоткаю старий радіатор що в мене був замість батарей - з ним були проблеми з закипанням на самій малій потужності колонки(може вже котла буде правильно).
     
  7. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    То у Вас робота котла була 8 годин на добу? Чи більше?
     
  8. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    Я працюю ПП у себе в гаражі, займаюсь автоелектрикою, електроінструментом і т. д. можу працювати і 12 годин а якій день взагалі не заходити. Наприклад нові інверторні сваркі роблю в хаті.
     
    leshiy_40 подобається це.
  9. Piter_FM

    Piter_FM Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    58
    Больше нет никаких хитростей и заморочек, длинна дымохода на улице 1м. и этого вполне достаточно. Даже нет тройника с отверстием снизу, конденсата очень мало, на соединении немного капает в мороз. При первом включении в сутки потрескивает верхний радиатор-теплообменник с автомобиля но когда выходит на температуру тишина. Система с ним уже пошла работать второй год никаких протечек нет.
    Напоследок немного фотографий, следующее сообщение уже напишу когда замеряю расход, пока нет счётчика газа б\у но более-менее считающего.
    PC070028.JPG Раб3.JPG Раб2.JPG Раб1.JPG
     
    Володимир П, Дед Хоттабыч та wertyhzaza подобається це.
  10. junior1

    junior1 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Кривий Рiг
    пропан бутановую смесь неправильно измерять счетчиком считающим объемный расход газа.
     

Поділитися цією сторінкою