Конденсат в вентканалах, допоможіть

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем Килав, 10 гру 2015.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    можна зробити з сотового полікарбонату але то теж грошей коштує. лист 10ки 1.5 тис.гр.
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @barnych, Не чув .....Треба якось поцікавитись .Але наскільки я знаю в рекуператорі йде непряма теплопередача ,а полікарбонат підносять нам як який-не-який теплоутримувач . І з ньго пластинчатого теплообмінника не вийде .Я їх в харчовій промисловості багато набачився .
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а я наробився з того сонячних колекторів до обігріву води в басейнах.
     
    Килав подобається це.
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @barnych, От колектор мене зацікавить ,хочу за зиму обдумати,прорахувати ,може якщо вигідно то щось і підготувати ,а весною чи літом зібрати.
    Я якось бачив колектор зроблений в 80х роках з розмахом ,то сподобалось .Але тоді цей девайс чоловіку обійшовся дешево ,а зараз це думаю будуть величезні гроші.
    В нього одна сторона даху зроблена (зварена) з скла та металу ,квадратів зі сто.Дісталось це йому після монтажу теплиці в якомусь інституті ,лишки ))).Дуже схоже на вікна з електрички з двійним склом та рамою з алюмінія вставлену в каркас .Бомба! Опади не пропускає вже тридцять років .А от під цим дахом і стоїть колектор на всю цю площу .Все втеплено скловатою та пінопластом .Ємність на пару тон .З його слів в міжсезоння опалення вимкнене .
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    конструкція проста як двері на торці одягається пвх 50ка на уретановий герметик. але то прямий нагрів і сезонне коли басейн на дачі.тиски ніякі басейн-фільтр-помпа-колектор-басейн.захист від уф чорна фарба і без прикриття від вітру склом, щоб не перегрілось баз циркуляції.
    але по наших баранах - якщо ви зберете вафельку з х 10ток з зазором і в канали вхідне а в зазори вихідне а знизу ванночку для конденсату?
     
    Останнє редагування: 13 гру 2015
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    непряма то з допомогою конденсації.пластик твердий тепло проводить добре.стінки тонкі. відмивається добре. частково до візуального контролю доступний. а байка про теплоізолятор то стосується затиснутого до каналів повітря з обмеженою циркуляцією.
    --- добавлено: 14 гру 2015 у 09:24 ---
    не робіть азбестових глупот, труби для систем з вентиляції в ідеалі кругла пружина заліплена в лавсанову плівку з напиленням. (у випадку коли не накладаються пожежні вимоги що строго приписує оцинковану бляху) після розпакування то вискакує в 10метрові куски.так то обмотується ватою і стейчом. як економ варіянт каналізаційна 110 зійде. конденсат в системах вентиляції явище звичне, виставляйте розумні уклони і шляхи відводу.
     
    Останнє редагування модератором: 22 гру 2015
  7. Ярдем

    Ярдем Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Доброго дня чи вечора шановні.
    Читаю вашу кричущу тему зразу зрозумів як це потрібно вирішити, але дякуючи земляку (я із Самбора) він вам все пояснив. Дивує поведінка господаря будинку, котрий наробив вентиляції що на хату хватило, а собі таку забавку винайшов, що все життя буде працювати на енергоносії )))(((.
    Закони фізики ніхто не відміняв навіть в нашій країні ).
    Межа роси...
    У вас друже велика проблема і вирішувати потрібно негайно, впіймаєте плісняву з грибком стане ще веселіше.
    1 Якщо є можливість змонтуйте на горищі колектор з двигуном на витяжку плюс
    зворотнійй клапан, заглушка з дринажним отвором на коліні, слухайте двигун і платіть за спожиту електрику ним.
    2 Можете опалювати атмосферу з відчинених вікон.
    3 Рекуператор - це ваше спасіння, можна придбати і за 3500.
     
  8. verbaser

    verbaser Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Збараж
    Для власника теми однозначно ставити конденсатовловлювачі на кожну трубу і чим поближче до підлоги даху.
    Для експерименту я використав 5 л. пляшку від води перевернуту корком вниз.
    З боку через коліно 90гр. вихід з кімнати.
    Зверху пряма труба 110 на дах помірно утеплена.
    Знизу в корок вставлена трубка і виведена в каналізацію, або просто на вулицю.
    Все це поближче до підлоги і утеплене скловатою.
    Але як завжди нема часу зібрати все докупи і запустити. Тому зараз встановив:
    -вихід 110 з кімнати (ванна І пов.)/коліно 90гр./трійник 110-50-110 (50 вниз)/коліно 90 вверх/труба 110 на дах.
    - під трійником відро. 1 раз на тиждень виливаю пару літрів води, залежно від погоди.
    Що до азбесту, як і вцегляних вентканалах капель води нема, бо волога втягується матеріалом труби.
    При морозі замерзає, при сонці - випаровується і виводиться потоком повітря.
    Тому на цегляних вентканалах часто треба ремонтувати штукатурку, а що робити з азбестовим колі через пару сезонів замерзання/розмерзання він перетвориться в порох?
     

Поділитися цією сторінкою