Конденсат в вентканалах, допоможіть

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем Килав, 10 гру 2015.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ну все правильно. Асбестова труба тепліша від пластикової. От на ній конденсат і не утворюється.
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Зовні утеплено?
     
  3. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Энки, Зовні ,якраз ні .Бачу прийдеться зробити як у кума ......Просто фрезою зробити отвір під стелею ,горизонтально на вулицю , коліно , вертикально 500мм+грибок, на пряму з кімнати. Блін скільки на виробництві переробив вентиляцій ,а тут наче пороблено і задавнено.
    --- добавлено: 13 гру 2015 у 11:16 ---
    Ось ,схематично,побиріку ))).Не було часу + інтернет ,щось то є то нема )))
    DSCN3570.JPG
    --- добавлено: 13 гру 2015 у 11:19 ---
    @Андрей 27 Андрей, Хрен його вже знає що їй треба . Труб азбестових хватає ,але ж повороти які взяти .В мене без поворотів ніяк ,точніш не хочу псувати дах .Виведено все на франтони.
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2015
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ви хочете вивести стільки труб назовні? Буде негарно.
    --- добавлено: 13 гру 2015 у 11:39 ---
    Чи то вже так є?
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2015
  5. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @andrij64, То вже так було ))) з дуру все зняв .З вулиці було пристойно ,так як виходи були 3и ззаду ,а два спереду .На зовні всього то коліно + 500мм вверх .Всі отвори чітко під лінійку ,вряд по горизонталі .
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Зрозуміло. Я б вивів одну і до неї пристикував всі решту.
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну а чому ні? Саме там конденсат утворюється. Швидкість мала, часто зворотньо обертається від вітру на фронтонах, от воно й встигає охолонути до точки роси.
    Я таке кілька раз робив, збирав всі труби в пучок, але виводив вище даху, а навколо труб будувався короб, з тієї ж вагонки, що на фронтоні - "оголовок".
    А якби на трубах були вентилятори, то можна було взагалі на зовні не виводити, просто отвір в стіні з решіткою та зворотнім клапаном
    vihodi_ventilyacionnie_vityazhnie_stennie_s_obratnim_klapanom_i_flancem_kfv.jpg
    Так воно було би трохи правильніше - на кожну трубу по двигуну, а приплив самотьоком.
    Тоді ще кожну зону можна окремо регулювати, по таймерах, гігростатах, датчиках руху....
     
  8. Андрей 27 Андрей

    Андрей 27 Андрей Майстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    27
    у меня тоже два поворота 90" из той же 110 канализации, примотаны широким скотчем, главное чтобы пластика было как можно меньше. А 150-ки на конец асбестовой не нашел, пришлось поставить пластиковую. На конце должно быть расширение трубы, чтобы была лучше тяга- так вентилянционщик посоветовал.
    --- добавлено: 13 гру 2015 у 20:57 ---
    попробуйте сделать один канал из пяти из асбестовой
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2015
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    потрібна рекуперація. рекуператор конструктивно працює на конденсації яку ви спостерігаєте.
     
  10. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @barnych, Згоден з вами 100% ,але дайте грошей на хоч маленький рекуператор за 5 тис грн і я почну ))),може докуплю ще чотири )).Вигідніше відчинити вікно і провітрювати ,максимум втрати 0,5 авто дров ,а це 1000-1250грн в рік і то не факт.
    Цей варіант відпадає зразу ,економічно не вигідний. Це чисто моя думка.
     

Поділитися цією сторінкою