Утеплення стелі

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Gun_new, 9 гру 2015.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А чому тоді їх розділяють?
     
  2. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Я с чердака писал, а если из комнаты то так как вы написали.
     
  3. |Vetalbon|

    |Vetalbon| Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    30
    о интересно пригодиться тоже собрался утеплять.
     
  4. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    В старом доме люди делали чердат походным. То есть большая кладовка для мотлоха. Так было так есть и так будет не взирая на то что частный сектор и есть хоз постройки. Это я к тому что после утеплителя нужно будет ложить накат для хождения. Над пристройкой вероятнее всего чердак будет глухим и нужно продумать столько утеплителя что бы потом не было больно за проделанную работу. У подавляющего большинства застройщиков боль появляется.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ок. Не зрозумів.:Hi:beer
     
  6. РоманПростоРоман

    РоманПростоРоман Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Черкаська обл., м.Монастирище
    я собі робив так: до балок упоперек(зі сторони кімнати) степлером прибивав strotex al 90 (пароізоляція), потім знизу підшивав необрізною обкорованою дошкою 30мм, а зверху зі сторони горища насипав ековату на висоту балок. зараз в будинку ще не проживаю, внутрішні роботи, отоплення пічне (грубка з котлом 50м 51 труби) топлю раз в тиждень температура нижче 5 не опускалась.
     
  7. slivka

    slivka Підмайстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Вінниця
    і як результат ? скільки лежить? собі теж планую утеплитись але жаба давить за пароо і гідро плівку, який слой робили ?
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я робив трохи інакше.по бетонному перекриттю деревяними рейками з кроком 50см кріпив поперек до несучих гкл профілів з кроком 60см. пінофол 10ку фольгою до низу, так щоб був вентиляційний прошарок товщиною 8-10см. далі в кутах помістив вент-решітки діяметром 5см. по веху перекриття є 30-40см.утеплення тирсою.є центральний рекуператор. фольговані матеріали мають єфект утеплювача, якщо є повітряний прошарок, рівнозначний 5см. мінвати, але без супутніх формальдегідів і скляної пилюки.
     
    Останнє редагування: 22 січ 2016
    MlykI подобається це.
  9. MlykI

    MlykI Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Богородчанський р-н
    Хто на якому виробнику утеплювача зупинився?
     
  10. Samstr

    Samstr Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    вот круто
     

Поділитися цією сторінкою