М’ясорубка для дружини, порадьте в виборі

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Zik_zik, 8 гру 2015.

  1. Zik_zik

    Zik_zik Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    28
    Всім привіт)
    Насувається новий рік :vremya:- час веселощів і подарунків - не найкращий час для шлунку і гаманця)))=)
    Але рідних треба побалувати, от моя дружина, для того, щоб довго не думав, замовила м’ясорубку, бо стара, зовсім погана стала. От я трохи в роздумах яку модельку купувати... є надія, що будуть трішки новорічні знижки і зможу взяти хорошу річ чуть дешевше... тільки потрібно знати яку брати... Яку м’ясорубку, шановні майстри, можете порадити... хочу, щоб менше тупився ніж в м’ясорубці, бо приходилося підточувати самому доволі часто...
    Дякую за поради):sps:
     
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Браун. В ТОПах на первом месте стоит. Сам имею. :)
     
    Zik_zik та Копатич подобається це.
  3. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Зелмер,есть комплектации где много насадок разных.
     
    Zik_zik та leshiy_40 подобається це.
  4. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    @Zik_zik, По маркам нескажу, при покупке посмотрите на ножи. Если они изготовлены штамповкой из стали, то однозначно будете скоро менять и нетолько ножи, а и мясорубку. Точить ножи в ручную неправильно. Они должны шлифоваться на плоскошлифовальном станке в месте с сеточками. И научите жену незажимать нож сильно. От этого они еще быстрей садятся. При покупке электромясорубки бвл остановлен выбор на той где можно было заменить ножи на наши-чугунные. А штампованое железо мясом выгибается и работает25%. А остальное давится, создавая нагрузку на двигатель. В результате через время:elektrik:
     
    slavko.malynovsky та Julla подобається це.
  5. Zik_zik

    Zik_zik Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    28
    Велике дякую за пораду, обов’язково зверну увагу на ножі...і з новою м’ясорубкою вже врахую все, що порадили.
    --- добавлено: 9 гру 2015 у 16:09 ---
    Вже на вихідних пройдуся по магазинах, подивлюся Браун і Зелмер. Юл якось напряму замовляти не можу - тре спочатку піти пощупати, подивитися на моделі, прицінитися, а потім вже і з інтернету замовляти)
    Всім дуже дякую за допомогу)
     
    Останнє редагування модератором: 17 гру 2015
    leshiy_40 та Дед Хоттабыч подобається це.

Поділитися цією сторінкою