Відгуки про ТПК SAS UWT 23 kw

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем gobas1983, 6 гру 2015.

?

Підкажіть будь-ласка хто користується. Що цікавого можете розповісти. Схеми підключення і т д.

  1. Хороші

    3 голосів
    60,0%
  2. Погані

    2 голосів
    40,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Тобто єдиним недоліком цього котла являється необхідність частої загрузки??? А якшо поставити з ТА. Нічого не зміниться???
     
  2. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Польського котла є зміст брати з великим ТА і більшої потужності.
    Тобто пропалив - зарядив і користуєшся теплом з ТА. Тоді і SAS не обов'язково. Той же крачек дешевше буде або камен.
    --- добавлено: 7 гру 2015 у 14:53 ---
    Хоча SAS поляки люблять.
     
    Останнє редагування модератором: 15 гру 2015
  3. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    @Alien, з ТА можна і наш маяк брати)
     
    Іван 55555 подобається це.
  4. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Ви хочете сказати, що з ТА будь який котел буде на висоті??? Раз протопив і ціла доба в теплі??? Чке співвідношення Об'єму ТА до потужності котла??? Хто знає???
     
  5. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Ви хочете сказати, що з ТА будь який котел буде на висоті??? Раз протопив і ціла доба в теплі??? Чке співвідношення Об'єму ТА до потужності котла??? Хто знає???
     
    Останнє редагування модератором: 16 гру 2015
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @gobas1983, ви самі будете монтувати?може звернітся до монтажників,обговоріть Ваші "Xочу",отримайте пропозиціі,а от ці пропозиціі можна обговорити на форумі.
     
  7. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Не бачу сенсу. На мою думку все просто. З фізики було 4 заслежене тому в чудеса не вірю. Є можливість дешево придбати SAS UWT 23kw. Але саме 23kw. Дім в мене 80 м. кв. Він хоч розрахований на вугілля але з ТА думаю справиться з задачею. Палити буду деревом бук.
     
  8. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Тобто Ваш вчитель фізики зможе розрахувати і змонтувати опалення?
     
    Іван 55555 подобається це.
  9. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Я дипломований вчитель "Спеціаліст" праці, креслення, інформатики та основ безпеки життєдіяльності,
    також оператор ЕОМ 4 розряду, слюсар КВП і А, займався упорядкуванням та графічним супроводом двох збірних методичок з ТММ та Дет.Маш. інженер конструктор 3 категорії, маю досвід роботи на виробничому підприємстві, конструктор інструментального цеху, в основному модернізація нафто-газо видобувного обладнання та всяке різне (сам офігіваю мені всього 35, видиш у мене творчий пошук)
    І можу вас запевнити ДИВА бувають, для кожного це щось своє, різне, не однакове, у когось загадкове-надприроднє а укогось те що він не може науково пояснити або просто нерозуміє, але ДИВА бувають.

    Але для вас немає сенсу і усе просто то навіщо ви тут?
    Про саси - у свій час наставили їх вдосталь, не найгірший котел дехто дуже задоволений, якщо без підмісу, постійно душити і не дуже чистити то прогниває за 3-4 роки в кутах над центральним водяним ребром (там чистити не зручно). Лікується не надто складно болгарка, зварка і кілька кусків кутників.
     
  10. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    І багато ви див бачили??? Впевнений, що не дуже. А якщо спочатко Вам здавалось, що це чудо то потім дим розвіювася. Чи не так? На мою думку Такі речі потрібно не тільки розуміти, а і відчувати. Не мені Вам пояснювати. А тут я тільки тому, що нарешті знайшов форум де люди пишуть розумні речі, а не просто делетанти і обдирачі людських кишень. Хоча не всіх це стосується. Є і такі шо їм діло кажуть, а вони по своєму роблять, потім переробляють. Можливо це в них хоббі таке, не знаю. Монтують опалення, а потім шукай їх. Понаставляють треба воно не треба. Аби було аби грошенят побільше скосити. А є просто, доступно, а головне працює... І, що не менш важливо надійно. А на рахунок див, мабуть Ви маєте рацію. Можливо я ще це не до кінця зрозумів. Хоча живу я на цій землі на 3и роки менше за Вас...:)
     

Поділитися цією сторінкою