Почему в домашний водопровод постоянно попадает воздух?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Komelektron, 5 гру 2015.

  1. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Здравствуйте, сделал домашний водопровод, при открывании крана надо несколько минут подождать чтобы выкачался воздух, потом идет вода, обратный клапан и в шланге и в насосе поставил, глубина колодца 4м насос стоит на ростоянии 20м от колодца, на шланге есть 2 колена, насос(станция) GRUNDFOS MQ 3-45B, мощностью 1КВТ, диаметр шланга 32мм. Гидроакумулятор пока не ставил. Кудой может попадать воздух, и нужен ли гидроакумулятор для этой модели станции?
     
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Як прокладено шланг в землі ?
    особливо цікавить від насоса до будинка можливо на цій ділянці витік, чи пробой шланга.
    заодно перевірте різьбові з'єднання на герметичність.
    Чи є витік можна перевірити за допомогою манометра, попередньо вигнавши повітря із всієї системи водопостачання , якщо через кілька годин тиск впаде однозначно десь є витік.
    ( при замірах водопостачанням не користуватись )
     
    Останнє редагування: 6 гру 2015
    Komelektron подобається це.
  3. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Насос знаходиться в будинку, є 2 різьбових з'єднання, якби повітря попадало крізь них, думаю вони були б мокрими, вони по моєму сухі, шланг новий стінки в нього товсті, не думаю що в ньому є пробій, по моєму може пропускати: зворотній клапан, різьбові з'єднання, пробку якою в насос заливається вода я закрутив не щільно, можливо причина в ній?, як перевірити різьбові з'єднання на герметичність? i чи потрібен гідроакумулятор для цієї моделі насоса?
     
  4. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    А чому б не зробити міні-водонапірну башту? Бак якійсь поставити.
     
    Komelektron подобається це.
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Різьбові з'єднання якщо не герметичні тоді на них буде підтікання води.
    Чи стоїть на зворотньому клапані той що у криниці фільтр-сіточка ?
    Якщо немає тоді можливо що у фільтр попав пісок і він не перекривається повністю.
    Гідроакумулятор компенсує гідроудари і збільшує час між включенями насоса.
     
    Останнє редагування: 6 гру 2015
    Михайло Маломитницький та Komelektron подобається це.
  6. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Cіточка стоїть, але не настільки мілка щоб через неї не попав пісок.
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Найперше подивіться, чи тримає зворотній клапан. Бо можливо вода стікає з шланга назад в криницю.
     
    meroro подобається це.
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Всюдой.
    Аккумулятор обязателно нужен - для насоса, для комфорта, кудой воздух попадает станет видно - там течи будут.
    Ставьте бачок, а то насоса на долго не хватит.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  9. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Если при открывании крана, немного воды вытекает сразу, это вода которая находится в насосе, значит обратный клапан самого насоса держит, тем более что он грюндфосовский, то воздух в шланг через пробку в насосе, в которую заливается вода, попадать не может, я правильно думаю или ошибаюсь? Думаю причина в клапане шланга.
     
  10. luganchanin

    luganchanin Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Луганск
    У Вас налицо явление кавитации (выделение воздуха из воды при воздействии крыльчатки насоса). Это в вашем случае усугубляется большим разрежением на всасывающем трубопроводе (глубина 4 м. плюс 20 м. до насоса имеют своё гидравлическое сопротивление). Выход - выносить насос в колодец. Была такая ерунда у родственников.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.

Поділитися цією сторінкою