Сварочний трактор

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Johny B, 3 гру 2015.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Це залежить не від роботизоване зварювання чи ручне? Професіонал зробить вручну шов не гірше і навідь на трансформаторі.
    --- добавлено: 5 гру 2015 у 20:52 ---
    Купіть гарного інверторного приладу і вчіться гарно варити. А якщо алюміній,- то добротну аргонову (так би мовити професійного рівня). Все одно буде на порядок дешевше рОбота, навідь на дві осі.
    Ніякий робот не замінить професіоналізму.
     
    Останнє редагування модератором: 13 гру 2015
  2. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    Спорить не буду, може є специ,але я набачився уже і з заводів і звідусіль. Ніхто не міг поставить шов 1.5м як автомат.
     
    Останнє редагування модератором: 13 гру 2015
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    А треба щоб міг. Пока з Mach3 (чи іншою программою керування) награєшся з тим, щоб приводи "відчували" ваш "зварювальник", що клієнт буде тим паче не задоволений таким часом тренувань.
    Зварювальні рОботи починаються з цін в декілька десятків тис. долларів, а ви кажете вам треба час від часу варити. Тоді ви варите золото? :-D
     
  4. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    Та не робот мені потрібен, а трохи автоматизувати роботу. І між іншим, Kuka пропонували за 15т.дол .
     
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Johny B, Якщо сварка по прямій , тоді робіть станок подібний як у Евгена Івасенко.
    Тільки замість плазморіза закріпити рукав полуавтомата.
    Відео дивіться з 4,10 по 5,48 хвилину.

     
  6. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    @DINAMIT-UA, Дякую, про щось таке і думаю.
     

Поділитися цією сторінкою