Продаж електроенергії власної генерації

Тема у розділі 'Высокие технологии', створена користувачем Petko, 3 гру 2015.

  1. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    От я вам про шо і кажу: це тільки в того "беробітного" льогко знайшлося 10 тис Євро на СЕС...


    От коли 5 кВт-на СЕС буде обходитися в межах 500 $, тоді можна буде про щосьг оворити.
     
  2. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Тоді цим будуть займатися всі, кому не ліньки злізти з дивана і прибутку з того не буде ніякого.

    Виграє той, "кто некоторое время продержиться впереди автопробега, снимая пенки, сливки и тому подобную сметану с этого высококультурного начинания." -про це говорив ще О.Бендер ;)
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Тобто, важливий є сам процес.:-D
     
    Petko подобається це.
  4. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    "Мы тоже плывем по течению. Нас топят, мы выплываем. Хотя, кажется, никого этим не радуем. Никто нас не любит. Если не считать уголовного розыска, который тоже нас не любит.
    Я, конечно, не херувим. У меня нет крыльев, но я чту Уголовный кодекс. Это моя слабость."
    © Бендер.Crazy
     
    WalterCV та andrij64 подобається це.
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Такі ціни будуть тоді, коли на форумі будуть писати- і зробив я собі СЕС з того, що в гаражі валялось. Ми з вами до того часу не доживем.:)
     
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    А я і не ставлю собі за мету отримання якихось прямих прибутків. Мені достатньо, щоб я міг згенеровану вдень е/е віддати в загальні мережі і потім її отримати із загальних мереж. І не потрібно мені якихось захмарних цін за кВт. Нехай в мене її купують по тій самі ціні, що і продають мені. Для бюджету сімї все одно буде економія.

    Доживемо. Ціни на сонячні батареї поступово знижуються.
    --- добавлено: 6 гру 2015 у 18:22 ---
    Не виграє. Ви ж бачите, що погіршують умови для приватних СЕС.
     
    Останнє редагування модератором: 14 гру 2015
    Petko подобається це.
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    сьогодні одержав офіційну відповідь з обленерго щодо мого запиту про порядок підключення власної генерації:
     

    Вкладення:

    andrij64 та WalterCV подобається це.
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Побутовий споживач має право на встановлення у своєму приватному домогосподарстві генеруючої установки, призначеної для виробництва електричної енергії з енергії сонячного випромінювання та/або енергії вітру, величина встановленої потужності якої не перевищує 30 кВт, але не більше потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією.

    Насторожила ця фраза. Як я правильно зрозумів, якщо по договору в мене 11кВт, то і куплять в мене не більше 11-и кВТ? Або навіть я не маю права встановлювати установку потужністтю не більше 11кВт?
     
  9. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    В принципе всё логично. Типа не рассчитан отвод в ваш дом на большую мощность.
     
    Petko подобається це.
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ну так,формально. Фактично, як я докуплю потужність до 15кВт, то поміняють тільки ввідний автомат(або перепрограмують лічильник)
     

Поділитися цією сторінкою