Пеллетний пальник власними руками

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем lelik984943, 17 лис 2015.

  1. lelik984943

    lelik984943 Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    запорожская
    Справді пуск та налаштування на місці це дуже важливо. У мене один пальник придбали на магазин, там площа приблизно 250 м2, покупець спочатку дуже сумнівався, чи вистачить. Ви ж знаете що пальник починає працювати по справжньому коли прогріється. На тому котлі що на відео, температуру з 5 до 50 грасусів набирав хвилин 25, а далі до 90 за хвилин 10 при такій самі подачі. Так ось покупець сказав що для нього головне що у разі якихось проблем з пальником він нам телефонує і за нів години ми вже будемо на місці. А придбавши десь заводське за 25 - 30 тис. грн. такого сервісу не буде. Хоч все дуже просто та надійно, новий мотор-редуктор має гарантію 1,5 року, це при активній роботі, а у нас це 2 секунди працюе 2-3хвилини стоїть. При такому використанні ресурсу висточить на довго.
    Саме мотор-редуктор тягне левову частку вартості приладу. Чому новий, а не б/у. Уявіть находжу десь один чи два б/у дешевих редукторів, нібито все чудово, можливо зробити пальник за 5-6тис. Але гарантія на них від мене і до дверей, за дверима ніяких гарантій.
    Та взагалі згоден з вами, що дуже низкі статки у нас в країні у цілковитої більшості людей. Якщо перерахувати вартість пальника у доллари, виходить що за такі самі гроші до війни ми робили вхідні двері. зараз порахував - вийшло 2720 грн )) у 13 році. Сумно....
     
  2. grin-mpx

    grin-mpx Бригадир

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    175
    Адреса:
    Каменское
    Да, мотор-редуктор и центробежный вентилятор это основные затраты, электронику и автоматику я в учет не беру.
     
  3. ecocredo

    ecocredo Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Украина
    Немного поправлю @grin-mpx нужно не таймер, а ещё одно циклическое реле времени для обеспечения "режима поддержания" горелки, что очень актуально в межсезонье.
    --- добавлено: Nov 21, 2015 6:35 AM ---
    Это дёшево, учитывая что Вы осуществляете врезку.
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2015
  4. ecocredo

    ecocredo Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Украина
    @lelik984943, Переношу наш диалог в Вашу ветку если вы позволите
    В вашем случае такая система будет стоить: 8000грн + 1500грн = 9500грн.
     
  5. lelik984943

    lelik984943 Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    запорожская
    А що входе в ці 1500 грн?
    --- добавлено: 21 лис 2015 у 11:37 ---
    Бажано фото, якщо можливо. Дякую
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2015
  6. ecocredo

    ecocredo Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Украина
    http://babych.in.ua/ru/mode/item-32.html
    Но это входит в 2000 грн, почему я написал 1500, потому что 2000-500=1500грн, то есть я отнял стоимость тех компонентов которые заменит блок, а именно термореле, циклическое реле, регулятор венилятора, провода, эл щит-ящик и пр. Как видите, что применения Вами нормального блока, удорожит Вашу продукцию на 1500 грн., но сделает её более практичной и удобной.
     
    юриййй подобається це.
  7. lelik984943

    lelik984943 Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    запорожская
    Скажіть. які датчики ідуть в комплекті з цією автоматикою
     
  8. ecocredo

    ecocredo Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Украина
    Датчик температуры котла, датчик температуры ГВС, аварийный датчик перегрева котла.
    --- добавлено: 21 лис 2015 у 11:50 ---
    и если я не ошибаюсь, там есть выход под датчик комнатной температуры.
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2015
  9. lelik984943

    lelik984943 Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    запорожская
    Бачу там нема авіторозжигу. В принципі ідея має право на життя. Хоча треба спотаку самому випробувати і погоняти систему на такому блоці. Та і удорожчення буде не 1500грн а менше, тому що реле часу 330грн, термо реле 420грн, регулятор вентилятора 120 єлектрощит 100 + пересилка сього цого приблизно 80 грн.
     
  10. ecocredo

    ecocredo Майстер

    Повідомлення:
    149
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Украина
    @lelik984943,
    Вам виднее.
    Серийная электроника с авторозжигом будет стоить дороже более чем в 2 раза, и нужна ли она на бюджетной горелке?
    Кстати вот серийная горелка, принцип которой вы наследовали: http://babych.in.ua/ru/mode/item-111.html
     

Поділитися цією сторінкою