Пенопласт Ферозит, отзывы

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Лисенко, 15 лис 2015.

  1. ghost_lv

    ghost_lv Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів/Наварія
    На мою думку на фасад найважливіше міцність і геометрія
     
  2. gamer//

    gamer// Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    19
    Всім дякую за поради!
     
  3. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    Доброго дня, теж цікавить: То є різниця чи ні?
     
  4. dreamer_

    dreamer_ Підмайстер

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    16
    Як на мене - то одне і теж, тільки за рекламу ще платите, якщо Виробник знаменитий.
     
  5. Zik_zik

    Zik_zik Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    28
    Гадаю, що тре добре придивлшятися до самої якості плити, бо можна і в добре знатного виробника прикупити непотріб.
    Потрібно придивитися до самої плити. Мені знайомий радив звертати увагу на самі гранули. Якщо вони однакового розміру, колір білий, нема відслоювань, то і пінопласт має бути добрим.
     
  6. Алеся DPG

    Алеся DPG Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    8
    При выборе пенопласта очень важный момент его вес. Сейчас производители очень хитрят при изготовлении пенопласта. Так как у нас нету чёткого госта. Все пишут 25 плотность, но вес может быть от 8 кг/м3 до 16кг/м3. Так что рекомендую при покупке просто взвесить сколько кг в кубе. Не первый год занимаюсь продажей материалов для фасадов и судя по отзывам категорически не рекомендую брать пенопласт весом 8 кг/м3.
     
  7. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    Дякую за поради, будем глядіти... чесно, навіть не очікував, що може бути така різниця в вазі...
     
    Алеся DPG подобається це.
  8. Алеся DPG

    Алеся DPG Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    8
    Не за что)) я честно говоря до тех пор пока не начала работать в сфере продаж материалов, тоже была совсем не в курсе таких нюансов. Поэтому если будут вопросы, обращайтесь с радостью помогу и поделюсь знаниями.
     
    Palkan подобається це.

Поділитися цією сторінкою