Питання: як поступати юридично правильно?

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Voyutichi, 16 лис 2009.

  1. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Ко мне пару лет назад соседи снизу ходили, говорили, что у них потолок в кладовке мокрый. А у меня над их кладовкой стиралка стоит. Я тоже стиралку выдвигала, показывала, что у меня сухо. Трубы у меня тоже сухие, не спрятаны. Так пол года продолжалось. Потом угол на лестничной клетке начал сыреть. Я запаниковала, достала все из кладовки, оказалось, что подтекал бойлер. На крышке я увидела ржавый след от текущей капли, сползающий по задней стенке бойлера.
    Бойлер поменяли, соседям заплатили за ремонт кладовки, лестничную клетку побелили.
    Хорошо, что соседи не стали с нами ссориться. Я им благодарна. Ссора с соседями - испорченный остаток жизни. Каждый день, подходя к дому Вы будете думать о соседе, а не о своей семейке.
    Лучше поднапрячься и убрать проблему самостоятельно.
    Я так думаю.:)
     
  2. kramayster

    kramayster Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    virtual
    poliglot, если б Вы были соседкой ТС, я полагаю что он бы с Вами проблему решил! :)
    Скорей всего Вы не внимательно прочли всю тему, и, вероятно не уловили, что у него ситуация несколько иная.
    А если Вы прокомментировали только мой пост, то хочу Вас заверить, что Вы не правильно его поняли.;)
    Я нисколько не агитировал искусственно нагнетать ситуацию с соседями, а если соседи адекватные - то наоборот, пытаться улаживать проблему полюбовно.
    Но если я правильно понял ТС, сосед его просто посылает, а не пытается совместно решить проблему.
     
  3. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Я внимательно прочитала тему. Просто однажды уже пережила недопонимание с близкими соседями. Психологически это было очень тяжело. Конфликт того не стоил, но он затягивал, заставлял о себе говорить вечерами обе стороны, старики плакали, дети не общались.
    Мы нашли в себе силы на гребне этого конфликта пригласить соседей в ресторанчик и после обеда обсудили создавшуюся ситуацию. Каждый забрал свои претензии назад и, прощаясь, мы уже целовались.
    Теперь мы стали умнее. Душевное равновесие дороже всего.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Питання: як поступати юридично правильно?

    Раз тема зацікавила людей - тоді відзвітуюся..
    Гірко на душі трохи через цю каналізацію, сам почуваєшся нікчемою, але і вибачити за просто так (тобто визнати себе ще і винним у конфлікті) також гидко..

    З сусідом не розмовляю, хіба що вітаємся, теща до сусідки щось там говорить, але сусідка в своєму репертуарі - регулярно плюне в очі тещі..

    Пропонував сусідці викликати майстрів, хай перероблять каналізацію - замахала істерично руками, говорив з сусідом - марно (є добрі алкоголіки, а є негідні і паскудні, так от він ближче до останніх).
    Запронував сам розбити каналізацію, і перестелити плитку - так сусідка захотіла гроші за плитку щоб я платив, бо мені треба, мені тече.. :)

    Плюнув я на них, купив у нашого форумчанина пенетролу, вибив зі стіни пів блоку (на фото видно, де бетон) і заходився штукатурити бетоном з пенетроном.

    [​IMG]

    закидував у декілька підходів, на фото якраз видно "епіцентр" протікання сусідської каналізації, стіна там була мокра і бетон довший час не тужавів.
    Приходилось чекати.
    Після того, як рівненько заштукатурив, ще три дні просочував пенетроном.
    Потім майстри зробили побілку в прихожій, в мене на це вже не було часу, відпустка скінчилась.
    Рік часу пройшов - ніякого запаху, як тоді після бетонування пропав - так і не з'явився.. (Тьфу-тьфу..)
     

    Вкладення:

    3 користувачам це сподобалось.
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Питання: як поступати юридично правильно?

    Тест-драйв пенетрону :)
    Кращої рекомендації для матеріалу аніж реальний відгук годі й шукати beer
     
    1 людині також подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Питання: як поступати юридично правильно?

    Матеріал чудесний, я його рекомендував друзям для басейнів, сам ще хочу плитки тротуарної з ним наробити (верхній шар), залишилось пів відра пенетрону.
     
  7. kramayster

    kramayster Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    virtual
    Re: Відповідь: Питання: як поступати юридично правильно?

    Voyutichi, я рад, что Вы нашли решение проблемы!
    Но, ИМХО, это не выход. Стенка-то у Вас моэт мокреть и не будет, но будет идти разрушение дома.
    Жаль мне, блин, пенетрон не поможет.

    З.Ы.
    А на этом форуме в администрации программеры есть?
    Картинки с фотохоста запостить низзя, и ББ-коды не фурыкают.
    Извиняюсь, за оффтоп.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Питання: як поступати юридично правильно?

    вибачай друже, що не зміг..
    На рахунок руйнації будинку - фіг з ним, поки завалиться, я трохи спокійно поживу.
    У сусіда волога пішла по периметру зовнішньої стіни, від фундаменту. Вже третій рік нічо не робить, скоро штукатурка посипеться на морозі, а потім цегла. Воно ж прискорено руйнується від морозу. Хай він думає, а я забетонував вище його плитки у ванній кімнаті.
    Спільна стіна - внутрішня, так що мій пенетрон втримається довше (надіюсь) :)
     
  9. kramayster

    kramayster Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    virtual
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Питання: як поступати юридично правильно?

    :-Drofl

    Я тоже решение придумал.
    Меня соседи не поддержали, забоялись, когда я в суд подавал. Дык я взял, натянул натяжной потолок, сделал уклон в один угол. Угол наглухо загерметизировал. Пущай капает еще ниже.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Питання: як поступати юридично правильно?

    там потрібно певну кількість дописів, щоб все налагодилось. Обмеження проти спам-ботів.
     

Поділитися цією сторінкою