Схема підключенням котла + ТА

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем nazarii, 13 лис 2015.

  1. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    А чи не краще би було щоб ТПК був підключений до ТА окремими патрубками??? А то судячи з малюнку виходить, що він підклячений паралельно.
     
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Дякую що поправили!!!:facepalm: Дійсно я трішки неуважно подивився!!!:facepalm: ТПК і ТА потрібно обв'язати окремими трубами, так само окремими трубами потрібно зв'язати ТА з СО. Тоді ТА виступить ще і в ролі гігантської гідрострілки яка розв'яже два окремих потоки води.:vo: А та схема Алекс Иваныч не досконала і має ряд суттєвих недоліків а саме тих що я описав вище. Ще раз вибачаюсь що прогавив:Hi:
     
  3. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Cпасибо за подсказки для этого и спрашывал Если я правильно понял подключать надо так или еще както по другому Расширительный бак там условно он естественно в самой верхней точке За основу брал схему IVENA он говорит что 2 патрубка на ТА работают проверено Поэтому прежде чем вставить в свою СО ТА и задаю вопросы более опытным
    схема ТК ТА моя-2.jpg
     
    gobas1983 подобається це.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    @Алекс Иваныч, що закриє зворотній клапан, який ви поставили на контурі системи, коли в систему піде висока температура?
    По ідеї, там зворотній клапан - зайвий, якщо хочете, щоб триходовий регулював температуру подачі теплоносія в систему.
     
    onyx_75 подобається це.
  5. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    обвязка котлів і баку.jpg
    Пропоную таку схему з закритою СО. Я Так розумію у Вас схема з відкритью СО і мабуть з можливістю природньої циркуляції на випадок відключення насосів. Бо на малюнку все під нахилом. Хоча я можу помилятись. Але якщо ні то необхідно провести розрахунки де має бути враховано: потужність ТПК, об'єм ТА, потужність радіаторів, тепловтрати по будинку і саме основне діаметр і правельне монтування труб, ТПК, ТА і радіаторів для забезпечення необхідних умов для природньої циркуляції
     
  6. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    А трехходовой будет работать без насоса ? еси ответите ДА буду очень рад ведь это упрощает схему
     
  7. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Брехати не буду але чув, що це можливо між ТПК і ТА на рахунок кола ТА і СО не знаю. Це краще уточнити у досвідчених теплотехніків. Можливо
    peps08 вкурсі...
    Краще 100разів перевірити ніж зробити неправильно, а потім переробляти. На форумі багато хороших спеціалістів. Так, що проблем не повинно виникнути...
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    взагалі-то буде, насос для виконання своїх функцій триходовому не потрібний.
    А ось спроектована схема опалення буде потребувати значних коштів (у порівнянні з системою з насосом) для забезпечення задовільної циркуляції теплоносія з гравітаційним спонуканням.
    Без насосу вам необхідно буде застосувати в магістралі труби збільшених діаметрів, що по вартості переважно є значно дорожче від насосу+електроенергія.
     
    gobas1983 подобається це.
  9. gobas1983

    gobas1983 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Апсолютно правильно!!! І розміщення всіх елементів по висоті відносно один до одного. А якщо котельня не в будинку, а в окремому приміщенні і труби під землею без насосів це зробити взагалі немождиво. Пропоную не ставити насос тільки між ТПК і ТА. Діаметр труб уточняйте на форумі.
    --- добавлено: 23 січ 2016 у 21:12 ---
    До речі ТА і ТПК необхідно обвязувати мідними трубами аба в крайньому випадку металевими. Поліпропеленові не зовсім підходять.
     
    Останнє редагування модератором: 31 січ 2016
    Voyutichi подобається це.
  10. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Поглянь тут https://krainamaystriv.com/threads/24458/page-5#post-580136
     

Поділитися цією сторінкою