Схема підключенням котла + ТА

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем nazarii, 13 лис 2015.

  1. Igor_km

    Igor_km Майстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    29
    Той вузол що гріє сам котел зроблений правильно,єдине що трохходовий клапан при нагріванні до 55-61 гр.відкривається повністю і має перекрити байпас який йде до подачі вертикальна труба,є два типи які перекривають,які ні,якщо ні треба ставити балансіровочний кран,або хотя би просто кран і його прикрити,але це не основне може працювати і так.На мою думку проблема в вузлі котрий подає теплоносій на будинок,там має бути обовязково трохходовий змішувальний клапан з виносним капіляром або сервоприводом і контролером,перший дешевший наприклад Herz Calis DN-32 і термоголовку 40-70градусів.Використовую ці клапани давно,ціна якість і характеристики дуже гарні.Схема включення дуже проста,якщо подрібно дам додаткову інф.Якщо все зроблено правильно,розпалюєм,на котлі ставимо 90 гр.на клапані термоголовкою ставим мінімум це буде 40 гр,це буде температура ваших радіаторів,звичайно коли котел нагріється і дасть тепло на теплоаккумулятор,Рекомендую поставити термометри на теплоаккумулятор зверху і після насоса котрий подає на хату,будети бачити різницю температур.40гр для чого,чим меншу температуру подаєм на будинок тим швидше нагріється котел тим більше тепла залишиться в теплоаккумуляторі.90 гр для чого,при цій температурі кпд котла буде найбільшим,смоли і дьоготь вигорають і не відкладаються на стінках котла,що збільшує термін експлуатаціі.Палити треба інтенсивно,дрова мають бути сухі,бажано твердих порід.Палити треба до тих пір поки теплоаккумулятор не нагріється до 80-90 гр. в верхній точці.Успіхів.В крайньому разі прийду перероблю,маю не малий досвід.....
    --- добавлено: 8 гру 2015 у 22:06 ---
    Забув спитати який котел, яка потужність,яку квадратуру гріє,будинок утеплений?.....
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 16 гру 2015
  2. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    А чому МАЄ бути так? Як на мене то саме це хрень, а один мій знайомий каже що баби то хрень:-D.
    У кожного своя хрень.
     
    Іван 55555 подобається це.
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    бо так на малюнку намальовано:-D
     
  4. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Можна питаннячко по темі. От багато людей тут на форумі пише, що між ТПК і ТА помпа то лишнє і все працює на 100%. Тому запитую серед тих хто запевняє, є власники потужних 70- 100кВт "ЧУГУНЯК" довжиною під метр?
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @rondlyk, з такими потужностями я б навіть не експерементував з природньою циркуляцією.
     
    Pator подобається це.
  6. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Во-во і я про це. А запевняють без уточнення а люди різні читають. І не в потужності навіть справа, у багатьох чугуняк рушта водяні а якщо інтенсивно пропалювати то там розпечених "угольків" сантиметрів 30 набратись може. Тоді не то що природня, а й примусова не завжди справляється.
     
    Іван 55555 подобається це.
  7. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Уважаемый peps08 у меня СО без давления самотечная +насос хочу усовершенствовать на котловом контуре поставить Герц тепломикс потом ТА потом на СО через трехходовой с термоголовкой и насос будет ли работать нормально без насоса между ТТК иТА ну и обязательно обратный клапан спасибо
     
  8. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Алекс Иваныч, якщо у Вас між ТПК і ТА буде природна циркуляція то Герц там як зайцю стоп сигнал. Цей клапан ефективно працює з насосом. А зворотній пелюстковий клапан настільки чутливий що буде працювати без насоса прекрасно. І коли котел згасне то він не буде додатково вихолоджувати СО. А між ТА і СО потрібен клапан разом з насосом.
     
    volusik подобається це.
  9. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Вот моя предполагаемая схема подключения. Предполагается использовать со светом, а естественная циркуляция только на крайний случай. схема ТК ТА моя.jpg Хотелось бы узнать Ваше мнение. Заранее благодарю.
     
    peps08 подобається це.
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Така схема буде працювати
     

Поділитися цією сторінкою