Схема підключенням котла + ТА

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем nazarii, 13 лис 2015.

  1. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    Бочку гріє, проте лише верх і дуже мало, я все таки думаю що блокував нормальну циркуляцію троьхходовий, ось зараз палю, уже годину, нагріло верх на 50 градусів, "наблюдаю" далі :)
     
  2. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    а котел горить добре? бо якщо заблокувать циркуляцию котел закипить
     
  3. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    Зараз так. Але коли його тільки поставитив, три рази за 2 тижні закипав, саме через той 55 градусний клапан. Проте я переніс його в друге місце, поставив бочку на 1000 літрів (коли кипів не було бочки) і поставив байбас на бочку + на батареї другого поверху, тепер я розпалюю котел і виключаю всі насоси - не закипає, первірено)), все пхає в бочку і на 2 поверх.
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Цей клапан потрібен для того, щоб декілька раз менше чистити котел, та щоб котел кислота довше їла.
    А розкажіть, як, від чого, і коли вмик/вимик обидва насоса?
     
  5. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    Маленький насос внизу включається коли котел нагрівається на 40 градусів, аналогічно виключається коли нище.
    Великий насос поставив на 30 градусів в подачі труби, на фото видно, скотчем прикріпили до труби датчик :)
    Просто я вже другу годину гріє бочку, і вона набагато швидше нагрівається без троьхходового. Зверху вже 55 градусів, хвилин 15 тому вже і ниж почав підніматисть, вже 40 градусів. Вчора, коли був ще троьхходовий, ниже вище 24 так і не піднявся.
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Для ТА найкраще, коли вода в ньому розшаровується. Коли вгорі 90, посередені 50, а внизу 25. Щоб шар 90 гр виштовхував холодніші шари. А не щоб вимішував вгорі 70, а внизу 50. В ТА навіть внутрі на патрубки глушники-розсіювачі влаштовують, щоб менше вимішувалось, та шарувалось.

    Це нижче 30 вимикається, а вище вмикається?
     
  7. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    Так.
    Що можете сказати по розпайці? Є якісь рекомендації? Потрібно, щоб система була максимально практичною і ефективною, ціль - запалити вечером і щоб тепло в батареях було до ранку, тобто 10-12 годин від розпалу щоб тримало. Незнаю наскільки це можливо в моїй системі? Але хочеться такого досягти. Квадратів 220 обогрівається + 35 квадратів підігрів.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Яка потужність в паспорті котла?
     
  9. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    36 КВт.
    По системі - вчора о 8 годині розпалив, підкладав двічі, проте не повні загрузки. Бочку до 23:00 прогріло до 60 градусів, тоді і згоріли дрова. Тепло в батареях тримало до 3 ночі, це дуже мало, дуже. Щось значить не працює? Потрібен майстер, який би оглянув систему і зробив добре, тому що рахую що при такій температурі бочка мала би тримати мінімум до ранку, на вулиці + 8 градусів. Котел знаходить у Львівській області.
     
  10. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Модель термостатичного яка ? Може там через байпас циркулює....
    --- добавлено: 14 лис 2015 у 09:14 ---
    А куди поділось тепло? Нікуди. Просто його мало виробилось.
     
    Останнє редагування модератором: 22 лис 2015
    volusik подобається це.

Поділитися цією сторінкою