Совместное подключение газового котла, ТТК и ТА

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем bobvas, 8 лис 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    так в тому то і фішка,що котельня на дроваx.проект замовник звісно робити не xоче(замовники ж розумніші від нас))).це офісне приміщення 1200м.кв.котельня 7м.кв.з окремим вxодом.треба і під котл.надзор не потрапити,але і попередити про можливі наслідки.мене більш цікавлять наші нормативи(потужність,розмір котельні,і.т.д).от думаю,що пишуть правила,якщо в сумі два котли більше як 100квт?наприклад 80квт і 40квт.знаю що можна два по 50квт і через стіночку ще 50квт.і це не підлягає котл.надзору,а от з 80квт і 40?нема навіть з ким порадитись.зараз стоіть там віадрус 50квт.ледве опалює 1 поверx.є ще два поверxи.поставити один 100квт котел,не зовсім мені подобається,ТА максимум на 1500л вміститься.старий віадрус викинеться.(або продасть замовник).
    --- добавлено: 21 гру 2015 у 21:11 ---
    буду вдячний на ссилочку де ці та інші норми вказані.
     
    Останнє редагування модератором: 29 гру 2015
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це ДБН, абощо, який зачептить решту.
    Якщо за проектом, то перелік тільки назв документів буде на пів сторінки.
    Якщо без проекта, то навіщо?
    Норма залежить від умов. Одні намалювали за нормами, інші прийшли, та кажуть не за нормами.
    То окрема велика галузь. Радитися треба із фахівцями цієї галузі.
    Але хіба то до Вас питання?
    Я не знаю норм по площі підлоги, для котелен до 100 кВт.
    Нехай Ваш замовник запросить хлопчину з місцевої проектної контори в ту котельню, та скаже: "хочемо тут поставити котел на 100 кВт, скільки проект буде коштувать?" - буде відповідь на багато питаннь.
     
    Іван 55555 подобається це.
  3. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    У вас виходить паливна а не котельня згідно ДБН В.2.5-77-2014 якщо сумарна потужність не вище 0,2 МВт включно.
    Якщо потужність одного приладу не перевищує 0,1МВт, та температура теплоносія не є більшою за 115 С, то на них не поширюються норим ДНАОП 0.00-1.26-96 та 0.00-1.26-96 згідно яких установлені правила експлуатації, нагляду, охороні праці і т.д. Але це не все. Там ще цілий список, як сказав вище Энки. Є ще ОВНС, архітектура, пожежна безпека...
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Uh0, тобто якщо я поставлю два котли по 80КВТ вони не підлягатимуть котлнадзору?освітлення,стіни і.т.д xай замовник сам ......ться.я ж йому не проектант.для мене головне гідравліка та достатня потужність теплогенераторів.
     
  5. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Це не буде рахуватися котельнею. Перечитайте спочатку дані норм. документи, щоб хоча знати що є а чого немає. Крім того є ще ін. інстанції. Наприклад пожежка. Також коли палиться вугіллям є своя специфіка. Це ж не особняк?
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Uh0, якраз зараз читаю.цікаво,існує бодай одна котельня яка б повністтю відповідала всім нормам?:)
     
  7. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Uh0, КРУ - Контрольно Ревізійне Управління?
     
  9. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
  10. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Ви жартуєте? То де так ?
    до @Іван 55555, Мені не зовсім зрозуміло навіщо ви таким переймаєтесь. Ви ж інсталятор. Хоче замовник "усьо чіки" хай платить за проект і всі папери. На позаминулому тижні змонтували в одній котельні (7м2) на підприємстві два газових по50+ ТПК100кВт, незнаю як там з паперами, але газова прийняла.
     

Поділитися цією сторінкою