Поможіть підключити мотор

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем sutch, 8 лис 2015.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @sutch, зробіть фото двигуна.
     
  2. sutch

    sutch Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    1
    фото самого двигуна чи фото шильдка ? завтра закину , флк справа в тому що він був перемотаний з 3-хфазного на однофазний
     
  3. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @sutch, Тоді Вам допоможе тільки той хто перемотував двигун. Нехай намалює Вам схему і розкаже як правильно підключати.
     
    Petko подобається це.
  4. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Я в двигунах не розбираюсь.
    Але. Два грубі дроти підключаються до контактів вимикача, що мають два фіксованих положення. Можливо це робоча обмотка двигуна.
    Тонкий провід - до центрального вимикача, якій не фіксується. Цей центральний вимикач разом з тонким проводом ймовірно використовується для запуску.
    Чи потрібні там ще додаткові конденсатори - можливо.

    Або навпаки. Грубий дріт - це пускова обмотка. Підключати до середнього вимикача.
    Тонкі дроти - робоча обмотка.
     
    Останнє редагування: 12 лис 2015
  5. sutch

    sutch Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    1
    Дякую за допомогу @Jonic, @Testter, @DINAMIT-UA, і за поради які ви давали мені насправді дізнався багато нового , і багато чого навчився.

    Мотор не включався тому, що я думав що з ним щось сталось чи щось з кнопкою, але причина була проста кабель який відходив від мотора мав три дроти і один з них був перебитий. Замінив кабель і все працює.

    Ще раз дякую всім хто допомагав мені. :)
     
    leshiy_40 подобається це.
  6. bodik69

    bodik69 Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Львів
    Все дуже докладно. Супер!
     

Поділитися цією сторінкою