Акумуляційний бак

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем параска, 27 сер 2015.

  1. igord

    igord Майстер

    Повідомлення:
    121
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Україна, Дніпропетровська обл.
    Спасибо за пояснение
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    10 000 * 3600 * 12 = 432 МДж треба з однієї закладки, або 432/13...15 = 33...28 кг сухих якісних дров на закладку.
    Чим повільніше (але не менше 2,5 кг дров на годину) буде горіти закладка, тим менший треба акумулятор.
    Щоби нагріти центнер акумулятора на 40 градусів (а на скільки плануєте нагрівати?) = 100 * 4200 * 40 = 16,8 МДж, або кіло-сто...кіло-триста дров. Цього вистачить на пів години роботи опалення, після згасання котла. Повністю зарядженого куба вистачить на п'ять годин. Якщо куб, то котел має горіти сім годин.
    Але найхолодніші години за рік бувають не дуже часто. Треба дивитися на таку погоду, що буває у ваших краях найдовше, щоби ще й тоді Вам було зручно, за звичним ритмом життя, робити закладки дров у котел.
    Тут немає однакової для всіх формули, бо звички та бачення комфорту у людей різні.
     
    predka подобається це.
  3. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
  4. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Яка площа обігріву?
     
  5. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Паспорт-ту подобається це.
  6. ORT

    ORT Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    9
    Поддерживаю полностью. ТА существенно снижает время на обслуживание ТТК. Знакомые используют ТА со змеевиком для ГВС, летом хватает протопить буфер охапкой дров и пользоваться 3-4 дня горячей водой. Нагревали ТА кронас до 80 градусов, при t в помещении 18 град(шел ремонт), через 7 дней остаточная температура 42 град по С. Литраж-500л
     
  7. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Правильно я вас понял, что это ТА потерял сам посебе?
    --- добавлено: 12 гру 2016 у 22:09 ---
    Дорогі форумчани, я як новенький прошу допомоги в пошуку тем де обговорюються способи підключення ТА. Просто перечитавши кучу форумів не знайшов відповіді як краще, а так не хочеться потім переробляти.
     
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2016
  8. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Можете сказать с чем именно промучились, и как это ПРАВИЛЬНО? Не хочу мучится, а хочу сразу правильно.
     
  9. ORT

    ORT Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    9
    Да, ТА теряет температуру, так как окр среда имеет температуру ниже, а изоляция имеет теплопроводность. Но утеплитель 100 мм, пенополиуретан. Это высокий показатель сохранения тепла.
     
  10. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Друзья, подошёл к изготовлению ТА вплотную. Купил сегодня металл (3мм). ТА из-за места будет в форме паралепипеда и поэтому нужно усиление. Вопрос практикам: достаточно ли просто сквозных розтяжек проволокой 10мм или необходимы рёбра жесткости. Второй вопрос о подключении. Так как я хочу чтобы вверху ТА всегда был запас горяченькой воды для ГВС (бак в баке), то выход для СО будет не в самом верху. Но не знаю как лучше сделать вход с котла. На рисунке 2 варианта и я склоняюсь к варианту №2, но не уверен... Поделитесь мыслями.
    --- добавлено: 15 гру 2016 у 00:56 ---
    невдається завантажити файл
    --- добавлено: 15 гру 2016 у 01:04 ---
    [​IMG] Може так вийде...
     
    Останнє редагування модератором: 22 гру 2016

Поділитися цією сторінкою