Акумуляційний бак

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем параска, 27 сер 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це виходять втрати тепла, при нижче -30, = 9,5 кВт. У той час, як на мінімальний повітрообмін, коли дихати нема чим, і пліснява в кутах розмножується, треба йому близько 10 кВт.
    Кацапи, крім того що більшість - брехуни, ще й всі - дебіли: замість за пів години із шкільним підручником навчитися рахувати, будуть на форуми мегабайтами дурню заливати. Навіть уявити не можу, за що Ви їх любите.
    Берете відро, там по канавку має бути 10 літрів, і секундомір. Лише за хвилину можете взнати витрату через змішувач. Потім ще помиєтесь із годинником, і будете знати скільки ГВ споживаєте.
    Авторитет у технічних питаннях нічого не важить. Я писав вже. Можна геть не зважати.
    Я Вам тут стільки вже порад на трьох сторінках надавав, що можете десь радником йти на пів ставки. Але, Ви наче й читаєте, а чи не уважно, чи забуваєте..
     
    lisnyk, predka та meroro подобається це.
  2. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Мова йшла про Івана Никифоровича. А щодо мене ви не обгрунтували поради.... Але я дійсно вдячний.
     
    Останнє редагування модератором: 19 гру 2016
  3. Іван никифорович

    Іван никифорович Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    10
    image.jpeg Вигляд заду з правої сторони з верху вниз вивода 1" просто подача резервна 2 зворотку змійовика 3 зворотка резервна , в дні кран зливу а в кришці різьба 1" на розширювальний бачок, і подача із змійовика. image.jpeg image.jpeg Американки на два дюйма не купував рішив зробити так тай на багато дешевше(одна американка вартує під 400грн) а так обійшлось коронка за 110грн і трохи попаритися. image.jpeg Так вмонтований змійовик максимально в верхній частині image.jpeg вигляд спереду в флянець на літо планую вставити змійовик для саморобногоСК, але це пока в планах
    Вітаю всіх з новим роком . Сьогодні перед день нового року трохи побавився в дворі з своімТА+теплообміником ,получилось щось таке
     

    Вкладення:

    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      135,5 КБ
      Переглядів:
      39
    акула941 та predka подобається це.
  4. okean6506

    okean6506 Майстер

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    Харьков
    Парни, не пинайте, хочу по тавить буфер, такая схема будет работать? Система самотечная + насос
     

    Вкладення:

  5. okean6506

    okean6506 Майстер

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    Харьков
    Или вот
     

    Вкладення:

  6. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
  7. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.726
    Адреса:
    Ирпень
    У меня такая СО, только без подмеса и насос на обратке без ОК ... :)!
     
  8. okean6506

    okean6506 Майстер

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    Харьков
    а когда котел тухнет и буфер работает , через котел теплоноситель гоняет и остужает его?
    --- добавлено: 10 лют 2018 у 19:02 ---
    и какой котел стоит ?
     
    Останнє редагування модератором: 18 лют 2018
  9. Ромаррио

    Ромаррио Інженер

    Повідомлення:
    805
    Симпатії:
    2.183
    Адреса:
    Васильков
    ВЕТ-400 нагадує..
     
  10. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.726
    Адреса:
    Ирпень
    Гонять теплоноситель через котёл особо нечему СО гравитационка, а насос включается при работе котла после + 80 град. и выключается после протопки , особой остужаемости котла не заметил :)!

    Фотка из темы: https://krainamaystriv.com/threads/23003/page-8

    https://krainamaystriv.com/attachments/164611/
     
    Pyato4ckin подобається це.

Поділитися цією сторінкою