Акумуляційний бак

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем параска, 27 сер 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    На чому грунтуєте свою думку?
     
  2. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    :-D:-D:-D На тому, що ви самі не користуєтесь ТА. Знаю добрих майстрів, які мають гарну славу і все роблять добре, але роблять так як всім, як книжка каже, а в самих таких агрегатів немає і проктики нема. Інколи через відсутність практики верзуть дурниці, і роблять грубі помилки, але авторитет як майстра все перекриває...
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Тобто, до лікаря, що не хворіє, не ходите, автолюсаря, що не має машини, до ремонту своєї не допускаєте, а продавцю, що каже ніби в нього такий самій телевізор вдома, вірите.
    Даремно.
     
  4. Іван никифорович

    Іван никифорович Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    10
    Всім доброї пори доби. Ось наважився йти на експеремент, хочу в свій ТА вставити змійовик щоб знімати тепло в СО довжина труби 20 метрів діаметром 20-25зовні . Хочу почути шквал критики. Викладаю фото ще не доробленого обміника.Будинок 90 кВ.м
     

    Вкладення:

    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      182,3 КБ
      Переглядів:
      37
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      168,7 КБ
      Переглядів:
      34
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      170,7 КБ
      Переглядів:
      39
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      118,9 КБ
      Переглядів:
      34
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      110,4 КБ
      Переглядів:
      36
    Останнє редагування: 18 гру 2016
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А не забагато?
     
  6. Іван никифорович

    Іван никифорович Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    10
    Чого саме довжини чи діаметр. Меншої довжини по боявся потім до точить важко.а так всі з'єднання вийдуть поза ТА.
     
    predka подобається це.
  7. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Багато це не мало. Але наскільки я читав форумів то навіть для ГВП рекомендують не менше 30 м, а СО потребує більшої потужності тепловідбору.
     
  8. Іван никифорович

    Іван никифорович Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    10
    Я виходив з того що мій знайомий колега намотував 15 м мідної на ГВП казав що вистачає а тут 20 гофротруби в якої коефіцієнт тепло передачі і площа тепло обміну на порядок більша . З рештою це експеремент вартістю приблизно до 3000 гривень ( шо нам мажорам) маю надію що все получиться. Якщо ні то переведу на ГВП і буде мені щастя.
    --- добавлено: 18 гру 2016 у 21:33 ---
    Тут на форумі багато хто говорив про такий підхід але толком нічого не знайшов.
     
    Останнє редагування модератором: 26 гру 2016
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Довжини. На трубі взагалі, чим вона довша тим більше, напір падає. А на гофрі тим більш падає.
    Чим більше напору падає, тим меншу витрату дає насос. Чим менша витрата, тим більшою має бути дельта, на радіаторах наприклад.
    У випадку технічних систем, "запас" муляє аж бігом. Тут має бути все формально об'єктивно обгрунтовано. А авторитети та досвід - до сраки, бо нічого не важать.
    Щось Ви читаєте-читаєте форуми, а все на тому ж місці.
    Під душем помитися - 17 кВт, а як хтось захоче ще гранчак сполоснути, то всі 20 кВт. Поганенько утеплена хата сто квадратів при мінус двадцять два - менше 10 кВт.
    В мене дома так само ГВП рахується, все добре.
     
  10. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Я не пробував, але люди кажуть, що з часом(залежить від жорсткості води) змійовик втрачає теплоефективність і інколи дуже швидко. Думаю у вашому випадку все залежить від того скільки споживає ваша СО.
    Площа дійсно працює на нас, але коефіцієнт в міді набагато більший ніж у нержавійки.
    Розумію, коли взнав вартість гофротруби то передумав робити змійовик:-[
    Я розглядав як варіант тракторний масляний радіатор. Собі такий хочу зробити для виловлювання тепла із каналізаційної труби. Тобто коли приймаю душ, то відпрацьована вода буде підігрівати ХВП яке йде в бойлер.
    Це теж незаперечний факт в користь міді.
    Розкішно ви миєтесь. У мне невеликий напор і вистачає непоспішаючи літрів 20(не міряв)
    --- добавлено: 18 гру 2016 у 22:26 ---
    Пане, я вас не ображав. На якому місці? Перше ніж робити треба все обдумати і добре порадитись.
    Незаперечний аргумент:facepalm:додає авторитету. Ви краще людині дайте пораду по суті. Ось наприклад чиловік пише з практики:
    "Объем ТА (заводской) 980 литров, причем 180 из них это бойлер ГВС ("бак в баке"). Отапливаемая площадь квадратов 260. В верхнюю часть ТА подключен Эл. котел. ТА позволяет поработать СО часов 6 до включения эл. котла, когда на улице ниже -30. После растопки котла теплоноситель сразу идет в СО."
    Погодьтесь, що 260 квадратів це солідна площа... Копіював тут: https://www.forumhouse.ru/threads/384266/page-6#post-17506931
     
    Останнє редагування модератором: 26 гру 2016

Поділитися цією сторінкою