Акумуляційний бак

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем параска, 27 сер 2015.

  1. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    У ванній вісить електро на 80л, може якось через нього можна запустити ГВС із майбутннього ТА.
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Хіба через змійовик на вхід бойлера. Буде трошки економії електрики.
    Є схема зарядки такого бойлера зовнішним змійовиком, але вона неважна, і потребує насоса рециркуляції ГВП.
     
  3. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Я так і думав але наскільки я розумію потрібен насос рециркуляції мінімальної потужності який буде відключатись при досягненні у бойлері відповідної темп. та змійовик під верхом ТА.
     
    Энки подобається це.
  4. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Якщо чесно, то сам не знаю як краще, але 100 для опалення погоди не влаштують, а 100 л для ГВП це вже щось, чи не так? А ще дайте пораду як краще вхід і вихід ТА через трійник( як рекомендує атмос), чи окремо вхід, а вихід з ТА?
    Не від чого, але ЯК? Датчик протоку чи якийсь інший варіант?
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це хто?
    100 л в бачку - це години три роботи опалення, в не морозну погоду. А ще навколо бачка в баці скільки? Тобто можна казати, що і півдня може бути, за певних умов.
    Я ж кажу,
    Воно не обов'язково інтернет лопатити. Достатньо порахувати. А для порахувати достатньо підручників сьомого класу. Це кацапи в себе на форумах гуртом напомацки роками взнають те, що в шкільному підручнику на двох сторінках написано. Ви ж не кацап?
    В загалі, нема різниці. Це окремі випадки, може бути краще хоч так, хоч так.
    Накопичувач - це такий бачок. В ньому тримається запас ГВ, достатній для пікового разового споживання. Такий запас тримається тому, що приготування ГВ для П - енергомістка річ. Інколи просто неможливо отримати необхідну потужність, бо теплова потужність споживання води через один кран, легко може перевищувати потужність встановленого котла в стрибку. Тому запас готується повільно, у проміжках між піками споживання.
    Це я до того, що датчик протоку не підходить. Встановлюється датчик температури, на певній висоті бачка, який дає розуміня про ступінь зарядки.
     
  6. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Світовий бренд по системах опалення...
    Ви мене вмовите, ще не робив отворів для входів і все можна змінити. Найкраще ТА не вихолоджувати повністю тоді буде і опалення і ГВП. Для цього планую влаштувати термодатчик який буде вмикати звукову и світлову сигналізацію і нагадувати, що треба підзарядити(як в мобілці:))
    З датиком температури зрозуміло, але як тепло передати? Ставити ще один насос?
    --- добавлено: 17 гру 2016 у 00:00 ---
    @Энки Скажіть, а у вас є ТА. Якщо так то опишіть детально все що зможете. Ну там об'єм, час нагрівання, температура, площа яка обігріває СО і все-все... Будь-ласка. Можливо у вас є досвід і ви можете порівняти свою систему з іншими. В ому переваги(наприклад не таке підключення) і т.д,
     
    Останнє редагування модератором: 24 гру 2016
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А як не робити бачка, то це все одно, що викинути пів ТА. Тобто робити двічі меншим.
    Щось Ви плутаєте. Світовий бренд це: Кока-Кола, Памперс, Чупа-Чупс, Снікерс, тощо...
    Так, для кожного носія свій. ТЕНам насос не потрібен.
     
  8. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    На чому грунтуєте свою думку? Запитував на форумі ТА 980л із них бак 180 і каже, що добре... Але я ще в пошуці рішення, хоча почав вже роботу.
    Не запереую, все можливо в міру своєї обмеженості: http://atmos.ck.ua
    Дякую за відповідь. Цей варіант теж подобається, адже не охолоджується верх ТА, що мені симпатично. Але значно ускладнює конструкцію, робить більш громіздкою і дорогою. Якщо впевнений, що воно варте того, то згідний на будю-які жертви...
    Не мій варіант. За дрова я не плачу, а електрика дорога... Я не звик економити на ГВП.
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Є бачок - верх ТА не бере участь в акумуляції, об'єм акумуляції менший, аніж встановлений. Або нема ГВ.
    Це не аргумент. Хтось в парку на теплотрасі спить, і йому добре.
    Мені нема де в квартирі його ставити.
     
    meroro та pic16f887 подобається це.
  10. Паспорт-ту

    Паспорт-ту Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    1
    Значить у нас немає предмету для діалога.
     

Поділитися цією сторінкою