Самодельный пиролизный котел - как сделать своими руками

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем левша, 15 лис 2009.

  1. 274

    274 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Урал
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    Интересная штука - этот котел. Вопрос к форумчанам - кто может выложить фото камеры с керамикой, или описать как она устроена? хотелось посмотреть.
     
  2. russ60

    russ60 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    порхов
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    O=- чтото он много металла затрател этим миталом вагон обшить можно
     
  3. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    Вот Вам сайт настоящих украинских пиролизных котлов.Как по моему мнению лучших из лучших в маштабах Европы.Имею честь быть знакомым с их производителем да и сам немного в этом понимаю.Здесь увидите все что хотели.
    http://www.ctc-ukraine.com.ua/index.html
     
  4. petrucho

    petrucho Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Костополь
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    Поляки вже давно використовують котли на твердому паливі.Але дуже не велика частина із них піролізні в основному тліючі я особисто сам встановлюю їх і можу підтвердити їх ефективність на практиці. плюс е багато переваг.
    1.Дрова будь якої вологості.
    2.менша ціна.
    3.час роботи 8-10год.в залежності від породи деревини.
    А взагалі якщо е однодумці то давайте створимо паралельну тему в якій будемо викладати схеми робочої камери і я думаю спільними зусиллями знайдемо її оптимальні параметри.
     
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    Що маєте на увазі.Це по типу булерьяна чи що.Дайте назву чи ссилку.Як мені здається мокрі дрова там не зовсім підуть.А в піролізному підуть, якщо все по уму.Камера загрузки дозволяє підниз кинути сухих дров, зверху сирих, поки низ прогорить, верх підсохне.
     
  6. horobey

    horobey Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    6
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    не надо забывать, дрова влажностью более 50 % дают в два раза меньше энергии, чем дрова 20% влажности. и это касается любых конструкций, так что если вам продавец говорит, что в этом котле горят сырые дрова, он вам не врет, он просто умолчал, что дров надо в 2 раза больше, а если еще котел не имеет запаса мощности, то вы еще и будет мерзнуть)

    Добавлено через 4 минуты 24 секунды
    сказок нет, хотите долгого горения увеличивайте загрузочную камеру.
    дальше не относится к russ60
    и если мне говорят" да я одним поленом топлю сутки" я понимаю, что чел не имеет ни котла, ни понятия о чем идет речь. хотя если отапливать домик для кота, то одного полена пожалуй хватит.
     
  7. russ60

    russ60 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    порхов
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    мы просто с другом ворили обычные котлы там метала меньше ухадило тут тоже решил такой себе сделать котёл drel да вот не знаю на 50кв метров какой мощностью надо
     
  8. petrucho

    petrucho Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Костополь
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    Ні це не булер"ян а котли які розраховані на вугілля та дрова та ін види твердого палива найкращими на мою думку в цьому сегменті є ЕЛЕКТРОМЕТ;ДРЕВМЕТта PER-EKO ЦІНА практично у всіх однакова 1200-1500у.о. плюс додатково можна підключати бункер додаткової загрузки і практично не підходити до котла цілий тиждень.
     
  9. Vladimir1964

    Vladimir1964 Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    115
    Адреса:
    г.Львов
    Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    Виникло велике бажання виготовити піролізний котел-камін.Передні дверцята завантаження палива заплановано виготовити із скла, через яке можна любуватись горінням полінця... а в холодну пору завантаживши дровяну камеру і створивши процес піролізного горіння обігріти будинок.Підскажіть чи існує якась інф. по цій темі.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Еще один самодельный пиролизный котел

    маєте досвід у виготовленні водогрійних котлів?
     

Поділитися цією сторінкою