Добавити вторинне повітря

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем параска, 29 жов 2015.

  1. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.140
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Очень много отверстий . И вполне возможно они не нужны совсем , лучше новый котел сварите или этот переделать в котел нижнего горения .
     
    Останнє редагування модератором: 13 жов 2016
  2. 123 рома123

    123 рома123 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    2
    Привіт а якшо камеру загрузки розділити листом металу залишити від задньої стінки 7см весь контур впритирку смоли загерметезують... а до тої 7см щілини підвести повітря... тобто після набору температури пластиною та повітрям над пластиною утвориця камера допалу якшо є підходящий шмат металу варто спробувати і по стерігати щоб скорегувативідстань пластини від стелі .
     
  3. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @параска, а Ви не пробували розпалювати свій котел зверху?
    --- добавлено: 7 жов 2016 у 21:16 ---
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2016
  4. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Пробував і палив,горить супер без ніяких,лиш бажано сухі дрова
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2016
    Олександер_1 подобається це.
  5. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    То для чого оті прибамбаси? Думаєте буде краще?
     
  6. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Не думаю, а буде точно,

    подивись як я робив його,придивись ззаді є труба ,там три дири 15,якщо підключав пилосос то вогонь ввесь був у теплообмінниках
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2016
  7. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    То може краще поставити автоматику з турбіною? Подати повітря через ті труби і під руштами?
     
    turbo77 подобається це.
  8. 123 рома123

    123 рома123 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    2
    Річ у тім що котел той віадрус з чавуну .... а я пропонував зробити як у сьтропуваа полумя придавити до стінки задньої бляху ( перегодку)розигріти над бляху подати розигріте повітря і хай догора те що мае догоріти...
     
  9. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
     
  10. 123 рома123

    123 рома123 Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    2
    Так я це вже бачив... але мабуть не повністю розумів що бачу:-(:-(:-( тепер тепер шо я думаю оті трубки що вже є на ф20мм що над трубчастим теплообміником вони не допалюють..... тепер як я розумію процес треба підняти температуру в жару ( ядро) потім розигріті недогорівші летючі піднімаюця догори і трубчастий теплообміник їх студить і вони вже не спалахнуть це як машина олива вона горить тіки від певної температури хоча горюча.... так само летючі горять в певних умовах тобто треба підняти температуру на скіки це можливо але менше ніж ~ 400 градусів фокус може не получиця... і подати вторине повітря і тоді вони почнуть догорати... але нюансів ще багато труба для вториного дірки які насверлині можуть затягувати в початку, видувати повітря в кінці або перші отвори будуть дути слабше ніж ті що верху того П образа... корче є умови які птрібно створити для якісногго та стабільного допалу,,, але я замітив що дрова твердих порід горять більш в жар а мякші в полумя тобто твої букові дрова можливо і особливо і допалювати не потрібно іще якщо котел вбільшість часу в стопі то він нічого і не допалить
     
    Костя2226 та CAM подобається це.

Поділитися цією сторінкою