Як недорого відпочити закордоном!

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем PoncHiK, 29 жов 2015.

  1. AllaYa

    AllaYa Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Вот прочитала тему и стала искать в здесь варианты дешевого отдыха а границей. Честно, не нашла. Потому что отдыхать всегда дорого, разве что выехать на пикник в своем родном крае... Но я не перестаю мечтать, хотелось бы как-нибудь выбраться на уединённый островок, может даже Титидзима или Диапорос. Какая там красота видела только на фото. Интересно, во сколько обошелся бы отпуск в тех краях?
     
    Останнє редагування модератором: 15 вер 2016
  2. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Относительно недорого , сейчас отдых в Албании , свреобразная страна с красивенными видами ,не дорогими морепродуктами и ...газ пропан для авто , по 7.30 в переводе на гривны hello
     
  3. Vurana

    Vurana Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    7
    Согласна, в Абхазии очень красиво.
     
  4. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Албания та Абхазия трохи різні країни :-D
     
  5. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Весенние дни ,солнце и очередная Мечта :vo:куд намылить лыжи , летом или скажем осенью .Трасса -серпантин на 36 поворотов ,вот где кайф в горах бродит .
    Высокогорье Австрии , ГРОСГЛОКНЕР ,с панорамой на ледник Пастерце и водопадом в 70 метров (Gosshitz ) .На смотровой площадке высота 2504 м- перевал Хохтор ,и температура в июле +5 . Остается одно ,намолотить тугриков и чтоб наши возможности ,совпали с желаниями .Ну и собственно :good
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Як варіант відпочинку: взяти велосипед в автобус і поїхати в Європу.
    А там можна досхочу надивитись всяких цікавинок..

    Вражень буде море, гарантую!
    І побачити встигнете набагато більше, ніж ходячи пішки..

    Сам перевірив!






     
    bogdansv, Руслан_77_, Энки та ще 1-му подобається це.
  7. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Дякую за Прагу,за огляд Собора св.Віта це дійсно грандіозно.
     
    Voyutichi подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    можна було потрапити в середину, але була довга черга з туристів, тому я обмежився зовнішнім оглядом.. І так наповну був вражений, для нових вражень місця вже не було..:)
     
    figarey подобається це.
  9. Yuriy_001

    Yuriy_001 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    3
    Якщо хочеться "недорогого" моря - беріть "гарячі путівки" в Єгипет (але не влітку! можна здуріти від спеки). Там красивий підводний світ, тепле море, сонце, олінклюзів ну ви зрозуміли beer

    В Європі реально всюди цікаво! Шукайте недорогі авіаквитки, житло можна взагалі безкоштовно на каучсерфінгу знайти або ж брати дво-/три- зіркові готелі на booking.com (Європа - це не тропіки, навіть готелі з мінімальною кількістю зірок чисті і простойні) - і гайда в мандри!kon
     
    bogdansv, Руслан_77_ та Voyutichi подобається це.
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я в травні в Туреччину літав, вперше закордонне море, на сім'ю 4чол (я, дружина, діти 11 та 3 роки) 14500грн тиждень. Між Анталією і Кемером.
    У нас на морі буде дорожче.
    Як мені пояснили то такі варіанти можна спіймати або початок травня, або вересень.
    Давно про таке мрію. Можливо в наступному році втілю. Зараз накатую, вже 100км проїзжаю на веліку легко.

    Отправлено с моего Redmi 3X через Tapatalk
     
    Voyutichi, Руслан_77_ та figarey подобається це.

Поділитися цією сторінкою