Твердопаливний котел Viadrus Hercules U22 D4, відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Финик, 28 жов 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    у Вас тепла підлога працює,як тепла підлога,як і у всіx власників даного девайсу.а такий запас взяли тому,що там xоч трішки більша загрузочна камера.підуть морози і будете кочегаром.за своі ж гроші.
     
  2. вовчик 2

    вовчик 2 Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Борисполь
    Якщо встановив твердопаливний котел то автоматично записався в кочегари. А підходить 2-3-4 рази до любого котла прийдеться.
     
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Я ДУМАЮ у Вашому випадку буде кожні 4-5 год при мінусовиx температураx
     
  4. вовчик 2

    вовчик 2 Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Борисполь
    Добре а скільки потрібно закладок щоб прогріти ТА на тону до 60 градусів і за скільки часу будинок забере це тепло. В мене був ТА на 500 літрів прямокутний зварений з четвірки, то я робив аварію на котлі з закладкою дубом то він гад лопнув. Тепер стоїть двохходовий клапан який скидає кіпяток в каналізацію та клапан підживлення та при аварії котел набрав 100 градусів відрився клапан і 100 літрового гідробака хватило щоб котел охолов при повній загрузці. Я зробив висновок що ТА на безпеку крепко не впливає а будинок треба гріти по потребі на даний час.
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @вовчик 2, все,що меншн 1000л я як ТА не розглядаю.якщо по середині ТА вже 80С,то якого дідька ще підкидати дрова?при великому бажанні і 3000л можна закип"ятити.
     

Поділитися цією сторінкою