Котел твердопаливний sas

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем RuslahIgorovng, 26 жов 2015.

  1. funt3

    funt3 Майстер

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Кременчук
    Якщо в насосі утвориться повітряна пробка він перестане качати з послідуючими наслідками, гвинт може буде вже і пізно відкручувати, але до даного випадку з ЄЦ це невідноситься
     
  2. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    по поводу котлов sas :на дня смотрел котел и общался с владельцем sas mi на 23 кВт,хозяин доволен, дом примерно 200 кв.м ,система отопления из труб рр-е, т. е. воды в системе меньше, чем в самом котле, при полной загрузке котел работает примерно 18 ???????!!!!!!!!! часов:)
     
  3. turbo77

    turbo77 Прораб

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Житомир
    1 насос треба ставити на вході в котел і 2 фильтер на виході із насоса тому що на виході із котла температура води вища а фільтер ставте на вихід насоса тому що коли встановити на вході в насос
    то із за великого опору насос буде кавітувати і завоздушуватись що привиде до виходу з ладу
     
  4. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    На вугіллі можливо .
     
  5. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    смысл ставить фильтр на выходе из насоса,ув. мастера , чего я не знаю?:grabli::poklon::mathematic:
     
  6. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.139
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Фильтр нужно ставить перед насосом чтоб вода прежде чем войти в насос оставила твердые частицы .
    --- добавлено: 28 жов 2015 у 21:46 ---
    Мой насос стоит на подаче т.е. на выходе воды из насоса стоит уже лет 10 и ничего ему нет и не будет как минимум 10-12лет .
     
    Останнє редагування модератором: 5 лис 2015
  7. turbo77

    turbo77 Прораб

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Житомир
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Кавітація изучите эту тему и уразумеете какие последствия могут бить при неправильной установке насоса
     
    Останнє редагування модератором: 6 лис 2015

Поділитися цією сторінкою