Форсунка піролізного котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Килав, 24 жов 2015.

  1. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Да что со мной будет, работаем потихоньку. Все как всегда, чем ближе к зиме, тем больше заказов У нас же народ, в основном в лес за дровами идет, когда первый снег выпадает:nozhovka:
     
    Валерон К подобається це.
  2. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.139
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Слава богу , что есть силы и здоровье и желание работать , а то чем старше тем больше вариантов плохих и меньше хороших , так выпьем за то , чтоб у нас были только замечательные варианты ! Я тоже лето игрался с котлом к зиме пришли "нам нужно быстренько сделать отопление ". Удачи вам сделать всю работу.
     
    Vorfolomey подобається це.
  3. viktor101058

    viktor101058 Майстер

    Повідомлення:
    153
    Симпатії:
    70
    @Килав, 12x18н10т минимум (85 грн/кг была),лучше 20х23 (250 грн/кг), советская обычная поплывет.
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Марку я не взнаю так як на металобазі треба брати лист ,а лист мені не треба ,а значить металобрухт ,а там перевірка банальна - магніт та азотна кислота .
    Я не знаю чому ви вважаєте ,що радянська попливе,зрозуміло ,що марки різні ,але в мене була практика .Купили на підприємство пальник пам"ятаю Фастівський наче ,а по ньому підробили ))) пальник з банальної харчової нержавіючої сталі. Працювала довго .
     
  5. viktor101058

    viktor101058 Майстер

    Повідомлення:
    153
    Симпатії:
    70
    @Килав, Магнит проверь на ложках, это не показатель. У меня на самодельной пеллетной горелке 50 квт форсунка (камера сгорания) d200*250*3 надула щеки.Стояла пищевая типа 08х18н10т.В интернете можно найти кусками.Не забывай о рабочих температурах.На газу работать будет.Не зря в автогенах пользуются ацетиленом,а не пропаном и метаном. У меня была газовая 50 кВт Житомирская.Но там не пищевая,а жаропрочная.А,как мы называем,черная нержавейка - это не значит ,что она жаропрочная.
     
    Останнє редагування: 26 жов 2015
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @viktor101058, ))) Добре провірю ))) на ложках. Раніш куски нержавійки на Аукро продавали ,а це щось перелопатив все, нема - підманула-підвела )) . Ще треба поритись .
     
  7. viktor101058

    viktor101058 Майстер

    Повідомлення:
    153
    Симпатії:
    70
    @Килав, все ворованное когда-нибудь заканчивается.Я брал на фирме наложенным кусок четверки около 1 кв м. Выложил (не помню точно) около 2000. Там были и поменьше. Кажется Харьков.Ищи "с порезкой".
    А вообще,ребята,где вы берете сухие дрова?
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @viktor101058, Сухі дрова берем де і всі )). Дзвоните до продавця дров і кажете - "Мені дуб сухостій ,будьте ласкаві ,машинку ,по такій то адресі" і вам привозять сухий-сухісінький сухостій ,а як він горить ))) ого-го.А ще можна взяти мокрий ,а топити ним років через надцять.Хоча при такій суші в природі думаю і пару років хватить.
     
    viktor101058 подобається це.
  9. vbest

    vbest Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Харьков
    Я беру и сырой дуб, только весной и рубаю сразу, к зиме просыхает нормально.
     
  10. Охрiм Макуха

    Охрiм Макуха Бригадир

    Повідомлення:
    54
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    м.Люберцы, Московська обл.
    Марка цементу чим вище, тим краще. Цемент звичайний, той з якого бетон роблять. На другому фото форсунка в процесі ремонту - зпиляний цементний край форсунки разом з кінцями трубок до вогнетривкої цегли. Потім в отвори були вставлені пінопластві вкладки і навколо них зроблений паркан з бетону . Все навоколо паркана засипане керамзітом. Нажаль нема фоток як це робилося, лише результат на фото3. Хоча котел в єксплуатації лише другий сезон, але можу сказати що бетон може й тріскається але мене це не дуже турбує, на роботу це не впливає. Лише нарости, особливо коли трапляються цвяхи. Камера сгорания перед заливкой.jpg Форсунка в ремонте.jpg Общий вид загрузочной камеры.jpg
     
    glory, Алекс Иваныч, viktor101058 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою