Котел Kalvis 2-20

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем silverneo, 20 жов 2015.

  1. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Я також трохи "займаюсь" і зустрічав різне, і недовари, і недосверли, і діру у Вісмані за 3000 евро.
    Якось так, буває ...
     
    predka, юриййй та silverneo подобається це.
  2. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Я раннее горелку ставил в боковую сторону.В дверцу удобнее просто по делам врезать и установить,а в эксплуатации девайса "горелка-дверца" не удобно очень.Но если деватся некуда то можно.Только вопрос в уплотнении стоит рассмотреть.
     
  3. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Всем здрасте,в начале от.сезона моя попытка подружить Калвис2-20 и Аир Биопром 15 кВт.Бункер ещё в процессе изготовления.
     

    Вкладення:

    Floping, andy80 та юриййй подобається це.
  4. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Немножко поменялась дислокация горелки,пока так пробую,всё в тестовом режиме,изготовился и установился бункер на 180 кг,горелка и Калвис ведут себя очень хорошо,уходящие на номинале 15кВт больше 90 гр. не подымаются,на мощности 23-25кВт 125гр.больше я не видел,теплосьём как на меня прекрасный.На 10%-30% мощности,а горелка пока в основном на этой мощности и работает,так как тёпленько пока на улице,болтаются уходяшие в районе 65-70гр.Одним словом я доволен,правду говорят лень-двигатель прогресса,подтверждаю полностью,после дров и сопутствующих к ним заморочкам,кнопку нажал и усё,на этом вся робота и закончилась.Почистить зольник и котёл раз в две недели,а по первым дням эксплуатации,оно так и будет,это ну совсем не в напряг,7,5мешка закидать в бункер,тоже проблему не составит,как часто, зима покажет,пока на полторы недели хватает,ну вот пока как то так.
     

    Вкладення:

    tralicm, bogdan_1983, rondlyk та 5 іншим подобається це.
  5. Jinaro

    Jinaro Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    2
    Добрий день яка у вас опалювальна площа? та якими пелетами ви опалюєте?
    Я в свій келвіс 2-40 встановив пальник АРВ-30 + бункер на 250 кг при температурі вночі +5 розхід приблизно 30 кг (пеллета з лушпиння соняшника ціна 1020 грн + доставка )в день при тому що опалював тільки вночі з 20 по 8 ранку бо ще не встановив кімнатний термостат. Опалювальна площа 200кв + бойлер на 120 літрів
     
  6. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    148м2, это два дома отдельно стоящих с переходом воздух 7.5м,без котельни,с ней ещё +20м2,но в ней вся арматура и котлы в теплоизоляции,греет помещение только 2м дымохода голого.Пеллета деревяха,светло-серая 8мм,типа индустриалка,с доставкой 2300гр/т.С лушпайкой я уже наигрался в прошлый пол сезона,ну её нах,не буду утверждать прям точно,но на каком то форуме,то ли здесь или ФХ или на Строим Дом,пеллетчики со стажем утверждали,обоснованность жечь лузгу, начинается с 250м2,а всё что меньше выгодней древесной.Для себя понял лутьше древесная,золы минимум,теплообменник как у кота подробности:-Dдыма,запаха ноль,дымоход как те же подробности:)А по поводу расхода,ну так и метраж у вас больше,котёл-горелка помощнее на порядок,дом остывает за день и СО, их тоже наганять надо до уставки которая Вам комфортна внутри,бойлер опять же 120л,наверное ГВС используете,так что расход я думаю нормальный,сколько пеллета Ваша с кг/кВт выдаёт,тут тоже вопрос,деревяха в среднем 5 кВт/кг,а сколько лузга Ваша это вопрос,говорят если супер чистая,именно с лузги, не хуже деревянной,а кто то говорил что ещё и калорийней,а вот какая у Вас сами определяйтесь.
     
  7. Mentalist

    Mentalist Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Доброго вечора шановні формучани. Наперед вдячний за розвиток цієї гілки.
    Прошу допомоги та поради із моїм ТПК Kalvis 2-20. ТА орієнтовно на 500-600 л. Бойлер 2-х контурний 200 л.
    Опалюю Торфобрикет + деревяні букові брикети + трохи дерева(дошки обрізки) між шарами торфу та брикетів.
    Час горіння котла при повній закладці торф+ брикет 8 год + ще 2-3 години тримає ТА.
    Площа близько 185-200 м.кв. Котел винесений на вулицю в окрему міні котельню, все решту в підвалі під кухнею
    1) Тяга дуже хороша при розгоні котла(від 0 до 60 не завжди виходить підтримувати стабільну температуру) при закритому шуберті на 3/4 чути своєрідний свист гудіння ніби набирає швидкість. Якщо шуберт повністю відкритий то звук схожий до витяжки на кухні на середній швидкості. Чи вартує запрошувати спеціаліста щоб виміряв тягу??
    2) Система безпека в котельні постійно добирається до тиску в 3,5 бара та скидає гараячу воду на зовні. Чому так? де шукати втрати? Під ранок тиск в системі падає до 0,5-0,8 на третій поверх вода не докачується постійно потрібно підкачувати вручну до 1,1 бара.
    3) Розширювальний бачок (білий) що в підвалі деколи накаляється до тиску в 5 бар. хоча на вході холодної стоїть редуктор виставлений на 3-3,5 бар
    4) Що порадите по оптимізації цієї системи щоб продовжити час горіння
    Схему опалення викладаю нижче в малюнках. Попрошу сильно не судити описував так як зміг після того як прочитав всі 35 сторінок цієї гілки :)
    --- добавлено: 13 лис 2017 у 23:58 ---
    IMG_20171113_210210.jpg IMG_20171113_210305.jpg IMG_20171113_211053.jpg IMG_20171113_211139.jpg IMG_20171113_211209.jpg IMG_20171113_211226.jpg IMG_20171113_211237.jpg
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 21 лис 2017
  8. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Тривалість горіння для калвіса нормальна(відносно невеликий обьєм шахти),збільшити можна збільшенням калорійності палива(наприклад закладка тільки дровяних брикетів,або вугілля).У вас малий обьєм ТА(для такої площі це скоріше буферна ємкість чим ТА),також Ви не вказали до якої температури нагріваєте ємкість-чим більше її зарядите тим довше вона віддаватиме тепло.Відносно тиску у системі опалення то при таких скачках можете "угробити "котел,треба цю проблему вирішити.Найперше перевірте чи є повітря у розширювальних бачках( незрозуміло про білий бак і 5 бар на ньому.де він підключений),без повітря тиск буде скакати,також може невистачати обьєму бачка.
     
    Останнє редагування модератором: 22 лис 2017
  9. lvivor

    lvivor Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    1
    "Тяга дуже хороша" - ?

    1. Розширювальний бак замалий (Вам потрібно min. 50 л.)
    2. Розширювальний бак ставте на зворотку.
    3. Намалюйте схему.
     
  10. Mentalist

    Mentalist Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Розширювальний на зворотці стоїть 50 л. є на фото, не зауважили просто :)
    Схеми не намалюю бо не добре розуміюсь в усіх процесах, саме тому виклав фото та як міг описав усі моменти.
    Під тягою мав на увазі тягу в димоході. При висоті будинку 12 м. висота труби близько 11м.
    Саме тому й запитуюсь чи вартує виміряти тягу та при необхідності поставити або авторегулятор або регулювати шубертом
     

Поділитися цією сторінкою