Камінна топка: проблема з хімічним їдким запахом

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Петро Музика, 18 жов 2015.

  1. Grygor

    Grygor Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    коломия
    фото запаху?
     
  2. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    Добре б було фото топки, каміна та фото повітряної конвекційної камери зсередини вид згори. Можна й без них спробувати, але так з'явиться більше шансів присутнім побачити, що не так.
     
    Вогнистый Владимир подобається це.
  3. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Нова камінна топка Йотул безперервного горіння виділяла неприємний запах тиждня зо два. Запах виходив з воздуховодів, тому підозрюю такі причини : зовнішня фарба каміну, сіліконовий герметик вогнетривкий в місцях герметизации , бетонна маса теплоакумулятора. Через вказаний період запах зник остаточно
     
    B.B.King подобається це.
  4. Алексей Омельчук

    Алексей Омельчук Бригадир

    Повідомлення:
    188
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Херсон
    У меня скупляется один печник на магазине . Так вот он перед тем как установить топку в помещении,протапливает её на улице. Тем самым выжигает всё что должно выгореть на поверхности каминной топки,прежде чем она окажется в доме.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  5. Петро Музика

    Петро Музика Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    2
    Розв"язка історії така: приїхав майстер з закордону, запалив я при ньому, показав, як смердить. Він знизав плечима і сказав, що там нема чому смердіти... Порадив накласти ще раз дуже багато дров - що я і зробив, заклав майже доверху, коли камін горів, то думав, що він розколеться від такого жару. І запах зник! Вже потім я прочитав, що ці топки треба надворі добре пропалити, а вже потім заносити додому і вставляти
     
    Меркель та B.B.King подобається це.

Поділитися цією сторінкою