Установка трёх-ходового и обратного клапана на ТТ котле

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Iven, 13 жов 2015.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    Перепрошую, що вліз. Теж з проблемою пружинного клапану зіткнувся. Саме мЯке, що знайшов це оцей http://valtec.ua/catalog/reguliruyu...tnyj_klapan_s_latunnym_zolotnikom_vt151n.html.
    Прошу не рахувати за рекламу. Ще в ньому підвищена пропускна здатність за рахунок діжкоподібності.
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Iven, подивіться уважно на сxему.польські котли часто теплообмінником комплектуються,і вода через теплообмінник проxодить.а тут на сxемі заxодить в систему і клапан на виxоді або випускає воду або ні.але ж суть в тому,що xол вода напряму під"єднана до системи,тобто в системі опалення завжди буде тиск такий як і в водогоні.навіть якщо поставити зворотній клапан на вxід xол.води,щоб із системи вода не потрапляла в крани,який же тиск буде в системі?????
     
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Ні "зайців" бояться...rofl
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @NikIN, написав в особисті повідомлення.
     
  5. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Для котла, который комплектуется контуром аварийного сброса (медная трубка, через которую проходит вода для сброса температуры в котле) не нужен модный "Предохранительный клапан от перегрева" за 60 евро (приблизительно столько он стоит у нас на рынке) - достаточно обычного клапана с термореле.
    А вот для простых котлов как-раз нужен "модный" - он добавляет в систему столько воды, сколько выбрасывает (по идее), так что давление в системе как-раз и останется без изменений. На крайний случай в группе безопасности есть клапан аварийного сброса (я советую ставить 1,5-2,5 бар), который лишнее выбросит в ту же канализацию.
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Iven, той клапан який добавляє стільки води,скільки і викидає це чотирьоxxодовий.двоxxодовим ви цього не доб"єтеся.кажу ж погляньте на сxему вище.
     
  7. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    @Іван 55555, хочу розкурочити старий юнкерс газовий(на жаль однофунк),для обвязки ТТК крім насоса там ще щось може пригодитись?
     
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    думаю що ні.можливо якось автоматику можна приспособити,але це до електронщиків.
     
  9. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Думаю Вы и насос не сможете оттуда использовать. В газовых котлах (по крайней мере в тех, что мне приходилось разбирать) насос выглядит немного (а точнее "много") не так, как Вы привыкли его видеть. Там одна часть корпуса обычная (чистая), а на другой куча патрубков, которые заглушить довольно проблематично (никакой резьбы, чисто зажимными фланцами). При большом желании конечно можно попробовать найти чистую вторую половинку, но у меня не получилось.
     
  10. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    ИБП нужен для бесперебойного питания насоса, а клапан - для смешивания потоков подачи и обратки. Как отсутствие или наличие одного, компенсирует другое???
    Конечно нужно ставить...
     

Поділитися цією сторінкою