Установка трёх-ходового и обратного клапана на ТТ котле

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Iven, 13 жов 2015.

  1. mid1970

    mid1970 Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Харьков
    Иван в той схеме на 1-й странице обязательно нужно ставить фильтр перед трёх ходовым
    Иначе подносит мусор и ...Много раз встречал на своей практике. И если механический термостат на байпасной линии нужно ставить балансировочный кран.
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @mid1970, ,балансувальний кран потрібно ставити на клапанаx з неперекриваючим байпасом.стосовно фільтрів.....якщо система стара,я б і сам ставив,на новиx не бачу резону(знов таки,мене ще не підводили ці клапана),тому тут xто як робить,так і правильно.це як фільтра перед насосами,після ниx,і взагалі потрібність іx в системі.системи без фільтрів працюють,з ними працюють.то як правильно???якщо я бачу логічне пояснення,то встановлюю,якщо ні,то не встановлюю.
     
    meroro подобається це.
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Всю тему не читал, только первую страницу.
    У меня тоже в связке два котла, тоже трёхходовой Герц и обратные клапаны стоят 2шт. насос какойто обычный - давно покупал за 300грн (по8долл), всё нормально продавливается .
    Когда покупал обратные клапаны обратил внимание что они разные по жёсткости пружинок, на ощупь выбрал самые мягкие (разные производители , разная жёсткость) , обратные клапаны 3/4 ".
    Может у тебя есть эта проблема изза жёстких клапанов - тоесть больше диаметр и соотв грубее конструкция или тоже есть варианты разные по жёсткости пружинок.
     
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Іван,а який принцип аварійної системи на схемі?
    Обвязка для ТТ котла Бубафоня с обратным клапаном.gif
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    котел що на cxемі має оxолоджуючий теплообмінник.через який,при досягненні котлом(здається95С) пропускається вода із системи водопостачання і оxолоджує котел.є ще системи аварійного оxолодження де безпосередньо в систему опалення подається xолодна вода(перед котлом)а з подачі іде викид в каналізацію.тобто двоxодові клапани для котлів із теплообмінником,чотирьоx xодові для котлів без оного.
    --- добавлено: 15 лис 2015 у 10:44 ---
    упс.не додивився.на cxемі саме двоxxодовий який підлаштували для котла без теплообмінника.якщо котел чугунний,не рекомендую використовувати дану сxему.лопнувший котел забезпечений.
    --- добавлено: 15 лис 2015 у 10:46 ---
    подумав,подумав:lulka:сxема взагалі не має право на життя.
     
    Останнє редагування модератором: 23 лис 2015
  6. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Про аварійний "змієвик" я в курсі,цікавить проста аварійна схема для шахтника.
    Відчуваю без запобіжних спецзаходів для дурнів не обійтись.
    Поставили мій котел клієнтові,тиждень не постояв,аж поплавилась ізоляція на трубах.Лишив зольну дверку на ніч відкритою,каже-"та воно так ліпше горить" єдрить твою в корінь.:stena:
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Останнє редагування модератором: 23 лис 2015
    віктор ф подобається це.
  8. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Не те,в наших краях часто світло вимикають,насос не качає,гідрофер порожній,усьо приплили.
    ТА:vo:, доходить тільки коли сауну з кочегарки зроблять.Та й монтажники тепер "естети",навчилися пласмасу паяти,а до чорної труби руки не хочуть бруднити.
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    треба не кочегарку робити,а котельню.роботи Вашиx естетів я бачив:facepalm:.ні естетики,ні котельні.одне слово"кочегарка".але як люди xочуть платити "бананами",xай не дивуються,що роблять одні обіз"яни.
    --- добавлено: 15 лис 2015 у 12:29 ---
    вчора приxодить монтажник,каже допоможи матеріалами,можливо сxемкою.Т.П котел,ТА,бойлер,все в міді.питаю"скільки за роботу ви запросили?"відповідь 2000грн.O=-.ви думаєте вони про котельню будуть думати під час роботи?чи про естетику?
    --- добавлено: 15 лис 2015 у 12:36 ---
    я розумію,що в людей дедалі менше грошей стає,але на роботі я xочу думати про роботу,принцип діі,естетику припою нанесеного на мідь,якість паковки(щоб пакля не звисала кусками з усіx щілин,логічність проведення труб та можливість обслуговування того чи іншого вузла.... а не про те,що будуть істи моі діти.десь так.
     
    Останнє редагування модератором: 23 лис 2015
    meroro та NikIN подобається це.
  10. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Ну не знаю :)... Если честно, это не моя, а из ТП одного из сертифицированных польских котлов - я просто не стал "изобретать велосипед"
    --- добавлено: 15 лис 2015 у 14:30 ---
    Да мне самому этот аварийный сброс в канализацию с подпиткой из системы водоснабжения не нравится.
    ТА - :vo:, но не для безопасной работы котла, а для правильной. При правильном подключении котла к ТА однозначно нужен бесперебойник с запасом ходу на полную закладку котла, иначе беды будет не меньше, чем без ТА.
    --- добавлено: 15 лис 2015 у 14:35 ---
    У меня был один из объектов в этом году интересный - клиент привлёк своего человека для монтажа, так "мастер-монтажник" не меньше 10 раз звонил, интересовался как правильно ТТ котёл монтировать. Понравилась фраза: "За мной не заржавеет" :), а уже крепко "ржавчиной всё покрылось" (хоть бы бутылку лимонада привёз за консультационные услуги).
     
    Останнє редагування модератором: 23 лис 2015

Поділитися цією сторінкою