Установка буферної ємкості

Тема у розділі 'Куплю материалы, оборудование; ищу бригады', створена користувачем nazarii, 13 жов 2015.

  1. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    Планую для котла SAS UWT 36к поставити буферну ємкість на 1000 літрів. Регіон - Львів. Котел вже установлений та працює, потрібно лише взірку зробити, чи можливо тут на форумі знайти майстрів котрі за таке візьмуться?
     
  2. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    Все ще актуально.
     
  3. каспер76

    каспер76 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    3
    Треба фотки котельні і ємкості Т.А.
    Питання- а чому зробили запуск котла а потім почали ставити Т.А.?
     
  4. naupv

    naupv Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевск обл
    А у чому проблема? Людина захотіла собі буфер після користуванням без ньго.
     
  5. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    @nazarii, Іван55555 вам допоможе
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Rurik, не склалося:).і таке буває.
     
  7. каспер76

    каспер76 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    3
    У мене немає проблем, а є питання! І вони задаються (nazarij), якщо хтось вміє читати.:close_tema:
     
  8. nazarii

    nazarii Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    0
    Тому що часто треба дров підкладати, а майстер одразу не сказав що його варто поставити. + економія дров і часу.
     
  9. каспер76

    каспер76 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    3
    Якщо дасте фотки то можна і по фотках помогти,а якщо треба , то можемо і у Львів катанути, мої хлопці весною на Винниках кришу зводили, а я був з ними, то у місті орієнтуємось, але....
    Дам пораду- (можна проігнорити)-дасте фотки котельні, я дам деякі поради +форумчани підтягнуться-і на основі цього, прийде до Вас СВАРЩИК ІЗ МЄСТНИХ, і все зробить , тільки це буде в 3 рази дешевше, ніж нам з Волині пильгучити у місто Лева.
    А бочку купили, чи будете самі зварювати?
    Якщо Купити=10&15 тисяч грн.+установка2-3тис=18тон.
    Зварити =бочка 4-5мм стенка , діаметр 80-90, висота 2, 2, 5м -залежно від стелі котельні-все на скупці металолому вийде десь на 2тис грн+вата з зеркалом=700гр+робота2-3тис=6тис
    Отака арихметика.
    --- добавлено: 22 лис 2015 у 11:03 ---
    Ось мої фотки котельні, розумників попрошу не дуже критикувати бо---, все дешево, негарно і без автоматики.
    АЛЕ... гріє, не задрочує, та економне-хатка180м2 , 2пов, два три оберемки дров-не дуб а проста сосна яка залишається від того що будуємо клієнтам каркасні хатки або криши.
    Скептиків запрошую в гості-(з трьома або пятьма зірочками)beer!
    Біля котла стоїть кошик для білизни-(свиснув у жінки )-то спалюю два таких кошика, 1 раз на сутки!!!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 30 лис 2015
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @каспер76, от Ви робите криші,і тут кажуть,що і ми робимо криші,але дешево,не гарно,але ж і не протікає.це ж основна фугкція криші?я не критикую,просто перевів ваш допис у більш зрозуміле для Вас русло.
     
    каспер76 подобається це.

Поділитися цією сторінкою