Утеплення фасаду, допоможіть порадою

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем mcroma, 7 жов 2015.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    можна і на монтажну піну.в такий спосіб ми робили фасад на особняку в рузіне під прагою. власник між іншим керівник будівельної фірми.можна взагалі не клеїти і робити як роблять французи з рулонної вати.але на україні в такий спосіб я маю фасад лиш на своїй хаті.і між іншим вже не один рік не купую більше ніж 13000куб/рік газу на 160м.кв.житла.
     
    Останнє редагування: 22 лис 2015
  2. Чубака

    Чубака Бригадир

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Рівненщина
    Мені здається Ви один нуль лишній написали?
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    очепятка -1300м.куб/160м.кв.в рік.станом на січень 1915 то було 1222м.куб./рік.
     
  4. ivanwww

    ivanwww Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Спасибо за информацию
    --- добавлено: 23 лис 2015 у 12:56 ---
    Оказалась полезной
     
    Останнє редагування модератором: 1 гру 2015
  5. aanx72

    aanx72 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    2
    матеріал можна взяти щось середнє по ціні, а от майстрів дійсно треба взяти крутих. Економія в ціні на роботу в 10-20грн потім може боком вилізти. Ну і візуально якісний фасад відразу видно.
    По матеріалу для вати дуже важлива сітка і клей для перетяжки. Фасади зроблені ватою люблять потріщати, тому зовнішній шар дуже важливий. Ну і я би радив декоративну штукатурку взяти готову в кольорі силіконову. Вона пластична і буде запобігати утворенню тріщин. Клей момент мені не дуже , на поклейку він піде, а от на перетяжку я б його не брав. Ну і якщо стара будова, то дюбеля бажано з подовженим розпором і термоголовкою.
    Вата взагалі дуже капризний матеріал. Вона по суті своїй не створена для утеплення фасадів мокрим способом. Для чого, скажіть, брати матеріал який боїться вологи і ставити його під дощ і сніг? Вата потребує сухості. Це матеріал з високим паропроникненням, тому його треба оберігати від вологи всілякими мембранами, як наприклад утеплюють горища та вентфасади. Я розумію що фасадну вату пропитують гідрофобами, щоб запобігти сирості, але вата залишається ватою. Вата набираючи 5% вологості губить свої теплоізоляційні властивості на 25%. Клей до вати тримається дуже погано, якщо спробувати відірвати вату від стіни в порівнянні з пінопластом то це зробити в 10 разів легше. Пінопласт ви поламаєте кусками а вата відірветься дуже легко. Тому дюбелювати вату треба дюбелем з металевим осердям дуже густо, що додатково дає багато місточків холоду. Пара проходячи в утеплювач конденсується на холоді. Росу зранку на траві бачили? Така сама роса утворюєтьс в утеплювачі. Ще один мінус для теплоізоляції. В мороз роса замерзає, роблячи фасад ще важчим. При чому намокає найбільше низ стіни і ця маса тягне фасад вниз, розриваючи його. Ось вам і додаткова причина тріщин. Тому на великих площах стін треба робити термошви.
    Одним словом геморой, я мовчу вже про вартість. Якщо треба розкажу.
    --- добавлено: 23 лис 2015 у 22:55 ---
    дорого, дуже дорого
     
    Останнє редагування модератором: 1 гру 2015
    Khomenko_A_S та Гаманчук подобається це.
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я робив собі з рулонної скловати наразі задоволений.тепер дістали пластикові вікна - відверте гівно. то в українському виконанні тягне на подвійну установку. між іншим такий спосіб використовували німці в судетах в минулому столітті.з тим зустрівся реставруючи будівлі-стіни 80см, вакна в рівень з зовнішньою і внутрішньою поверхнями стін
     
    Останнє редагування модератором: 2 гру 2015
  7. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    Необгрунтовано дорого. І матеріали і робота. Для рекламного агента завжди все "нравится"
     
    buddybuild подобається це.
  8. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Обидві рами відкривались всередину чи як в давніх подвійних рамах колись на Західній Україні ?
    Тоді памятаю була рама, що відкривалась назовні (літні вікна), а з приходом похолодання навішували іще одну раму - але вже з відкриванням всередину. Між рамами клали зелений мох. Стики рам та короба вікна проклеювали паперовими стрічками на мучному клейстері.
     
    barnych подобається це.
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    обидва в середину.
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ???
     

Поділитися цією сторінкою