Невеличка історія однієі котельні

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Іван 55555, 4 жов 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
     
    Дмитрий ДАР та Володимир П подобається це.
  2. xslviv

    xslviv Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Львів
    для компенсації страхів від гідроударів можна поставити грушу.
    Але реле з пружинками це історія
     
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    я думаю компанія Danfoss прислуxається,і нарешті перестане випускати застарілі реле з пружинками.
     
  4. xslviv

    xslviv Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Львів
    грундфос вже так і робить моно блок насос+ електронне реле без груші
    --- добавлено: 11 жов 2015 у 16:21 ---
    який вхідний діаметер ТА був ?
     
    Останнє редагування модератором: 19 жов 2015
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    був 1.1/2 .
     
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Энки, Я не бачив ,а робив ))) в еру радянської автоматики - що було з того і тулив ))) автоматику вмикання та вимикання артезіанської свердловини . Підключив імпульсною трубкою ЕКМ ,воно вмикалось ,а потім гідроудар і воно вимикалось ,поставив РД - те ж саме ))) .Зрозумівши чому взяв зробив циліндр з сотки труби і підєднав від магістралі імпульсною спочатку циліндр ,а потім від циліндра знову імпульсною до ЕКМ ........працювало ))).Потім дістав пневморелле з затримкою і взагалі вийшла казка ))).
    П.С. Не судіть ))- це був час коли розвалювались підприємства ,зарплату видавали з затримкою в рік або продукцією )) ,а я молодий інженер без практики якого поставили на посаду ,а підтримки не було + грошей на запчастини не було тільки ,що випросив -дістав десь ,викручувався як міг.
     
    StepM, NikIN та Энки подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Справа в тому, що гідроудари були, є, й будуть, де рухається вода у жорстких стінках, та є різниці тиску. Кожен раз, як закривається - відкривається кран, є удари та ударчики. Якщо є груша, то сила від них, йде на стискання-розтягування повітря, нагріваючи та охолоджуючи його. А якщо нема груші, то сила йде на пружну деформацію труб та обладнання. А підшипники насоса, наприклад, не дуже пружно деформуються.

    П'єзоелектрична пружинка, не надто молодша за ту, що контакти перемикає. В них майже однакова історія. Та з ладу вони можуть вийти однаково вирогідно.
    Є рішення, які старіють дуже довго - сторіччями працюють й не міняються, бо воно не треба. А є рішення, що старіють тільки но з'явившись. Та цей показник навряд чи говорить щось, за ефективність того, чи іншого рішення.
    Нас оточують рішення з дуже різним віком, - від тисячоліть до лічених років, та через вік ми чомусь від багатьох не відмовляємось. Бо вони працюють достатньо ефективно.
    Реле з пружинками були вже двісті років тому, та через двісті років ще будуть.
    --- добавлено: 11 жов 2015 у 16:48 ---
    У фізиці, є така славнозвісна штука - збереження енергії.
    Скільки насос довше буде працювати качаючи грушу, стільки ж він меньше буде працювати, поки груша випорожнюється.
    Грушу обов'язково треба ставити. Та ще не абияк, а в хід трійника навпроти кінця лежака, на якому кран, а не насос туди. Та якщо ще десь є переходи з довгого лежака на стояк то треба ставити невеличкі груші - компенсатори
    images.jpg kl22_3.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 19 жов 2015
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Энки, Грушу ,ще по іншому називають - гідроакумулятор .А цей девайс дає такий плюс як менше вкл-викл і відповідно береже контакти ,через які згорає електроприлад по причині залипання,нагар ітд
     
    Энки подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    В мене ще добу, без світла, вода з крана під тиском тече.
     
  10. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    То це у вас не акумулятор ,а акумуляторище ))).В мене 50л + дві сцикухи та любителі чистоти і за 5ть хв води нема )))
     

Поділитися цією сторінкою