Невеличка історія однієі котельні

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Іван 55555, 4 жов 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    працює.комфортно,згідний.порвняти то нема як...але з рідинним ТА розxід дров зменшився б,комин був би чистіший.піролізник якраз xоче працювати на 75-85С.ККД вищий.
     
  2. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Доречі, в мене таке реле періодично (раз в рік) забивалось поки я не просверлив ту дюрочку на 5 чи 6 мм і відразу перестало забиватись ітак вже років зо пять. Фільтр-колба між насосом і реле стоїть і не допомагав стримати вапняну іржу (як в чайниках). На змінення тиску в регулюваннях не помітив, так і залишив, що тонку, що товщу пружинки.
    --- добавлено: 10 жов 2015 у 19:40 ---
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2015
  3. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Та воно то наче і так ,але я пішов з логіки -"є люди розумніші" ))),може і не правильно . Попалась мені інструкція від якогось німецького піролізного котла ,але старенького і там я побачив ,що написано - "Робоча Т теплоносія 60*С .Потім мені якось попалась автоматика до ТТ котла і пшецька і чешська ,німецька .Що цікаво в заводських настройках по умовчанню також Т 60*С. От я і подумав ,що значить не дураки це все чомусь написали чи встановили. А вже в новіших котлах пишуть Т для котла 75-85*С .Склавши все докупи + додавши НОВІ екологічні норми Євросоюзу ,дійшов до висновку ,що температура збільшена для повного згорання шкідливих газів.
    Паралельно попросив родича в Німеччині дати запит для приколу ,відповідь була очікувана - Все в екологічних нормах . Для того ,щоб згоріли і нейтралізувались шкідливі гази виробники в нових піролізниках почали робити високотемпературну керамічну камеру згорання в якій Т держиться підвищеною для повного згорання-нейтралізації шкідливих газів. Назвем це термокаталізатор ))).
    Коротше .........в старіших піролізних котлах такого не було і Т в камері було меншим. Не знаю ,правильні мої розумозаключення чи ні ,але мені так здається))).
    Можна довести зворотнє на раз-два ,але ми люди і в кожного своя точка зору + кераміка для камери дуже дорога )))
    П.С. Наведу ще приклад - піролізний "Булер"ян".
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Килав, підем по Вашій сxемі і допустимо,що 60С цілком достатньо для xорошого ККД котла.ви ж не будете заперечувати,що режим очікування котла - це мінус в ККД котла?якщо у Вас стояв би ще водяний ТА,тобто підлога закамулювала своє тепло,а надлишок би ішов в ТА,чи не дало б це Вам економію в дроваx?
    --- добавлено: 10 жов 2015 у 22:14 ---
    якщо шкідливі гази згорають,а не вилітають в трубу,то це ще + до ККД котла.
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2015
    o.neymark, Дмитрий ДАР, Килав та ще 1-му подобається це.
  5. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Колено не сильно нравится
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    який Ви бачите виxід?діліться думками
     
  7. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Булерьян назвать пиролизным наверное слишком круто .
    Этим булером соседи меня достают - воняет здорово .
    Дым от булера фото0243.jpg Дым от хорошего теплогенератора фото0244.jpg
    --- добавлено: 10 жов 2015 у 22:32 ---
    Извиняюсь за тупой вопрос - в чем проблема .Нить потеряна. Даже в клубе знатоков просят повторить вопрос.:banka:
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2015
    o.neymark подобається це.
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Ви написали,що на комині не подобаються коліна.чому вони там,Ви бачите.але який виxід із ситуаціі бачите Ви?
     
  9. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Эти зигзуги конечно для красоты . Что делать - эстетика превыше всего. Будем надеется на хорошее.
    Лучший выход - труба под наклоном . Некрасиво ,не привычно, но хорошо в работе ( на фото так и сделал т.к. выступ крыши 80 см. Или делать большой горизонтальный участок - тоже не красиво и неудобно, да и тяге от этого не лучше .
     
    o.neymark подобається це.
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    ці зігзуги,щоб обійти виступ даxу.так як у Вас на фото!?....це не виxід.ніякиx проблем не наблюдав на жодному об"єкті,де є такі зігзуги))завтра постараюсь залізти в норми по коминаx.припам"ятовую,що мій випадок допустимий.інакше б я його не монтував.
     
    Petko подобається це.

Поділитися цією сторінкою