Невеличка історія однієі котельні

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Іван 55555, 4 жов 2015.

  1. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Stef, а яка ємність СО? І які сонячні панелі?:Hi:
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Іван 55555, Побачивши на одному фото паклю ))) ,а не всякі фум-лєнти чи інші каки ........ну не признаю і тим більше бачив наслідки після експлуатації .Чомусь вважаю ,що професіонал повинен працювати паклею ))). А вузол розподілу ......"підводна лодка" ))) гарний ,супер гарний. Я наче і шурупаю як любитель ,але по фото не можу роздуплитись.Але видно ,що вузол продвинутий. В мене простенький DSCN1419.JPG
    --- добавлено: 9 жов 2015 у 20:55 ---
    Не бачу сенсу гріти ТА 90*С ,але в мене зараз ТА - це ТП ))).З піролізника шурує 60*С на вузол підмісу ,там змішується з обраткою і на ТП йде 40*С .Не приймає вузол підмісу ,значить вимикається ТТ котел .Мене все влаштовує ........поки ще.
    Якось в інституті фізики замовляв спецтени і розговорився з науковими співробітниками про ТА ,а вони люди дотошні .Так от проводячи експерименти вони дійшли до висновку ,що втрати тепла ТА = втратам при придушенні котла . На мій випад про те ,що натопив за дня ,а наніч ТА була відповідь ,що це економічно не вигідно ,але якщо все правильно зробити то буде зручно ))).
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2015
    o.neymark та Vasil77 подобається це.
  3. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    @Килав, Ну чесно кажучи не знаю. Я собі сто раз все переробляв і все мотав фумкой. Розкручується легко. Не тече. Не з за того , що не знаю. Як по фен-шуй , а з за того , що так набагато простіше.
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @юриййй, Не знаю )) ,може мене привчили сто років назад .......але я бачив дуже багато протікань з фумкою.Ні ,згоден 15ку не питання ,хоч на поліетилен і таке в моїй приктиці було ))),ну не було нічого під рукою .А от від 32гої я вважаю ,що пакля держе ,а фумка при нагріванні-охолодженні дає протікання - це факт і я бачив таких фактів море. Особливо на стальних згонах .Токар може так пройтись ,що люфт різьб як дзвінок ))) .
     
    o.neymark та Vasil77 подобається це.
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    @Килав, Ні разу не спорю. Все можливо. Можливо я вже просто приловчився. Та й фума різна. Головне не перетягнути і на мотати смачно.
     
  6. ПОДВОДЧИК

    ПОДВОДЧИК Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    6
    фум лента конечно быстро но ненадежно.лен и паста УНИПАК вот это сила.приехали один раз на объект начали проводить какие то работы и впервые увидел как на паковке с льном и пастой все крутилось от руки как будто фитинги забыли закрутить ключем так вот что самое интересное все под давлением и не че ни где не капало.после этого только лен с унипаком даже можно оборот назад выкрутить уже на запакованом сто процентов не закапает.можно конечно клей использовать но если вдруг нужно раскрутить то готовься.только феном греть.
    --- добавлено: 9 жов 2015 у 21:29 ---
    реле на фото обычная ПМ.так себе реле.там может быть одна хрень сломана никак потом не настроить.хотите надежное реле поставьте МДР5-5четкая релюха надежная но и дорогая.
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2015
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    панелі виробляють електроенергію.xто виробник не знаю.запитайте в Stef.ємність СО близько 1300л
    --- добавлено: 9 жов 2015 у 22:48 ---
    У вас використаний вузол підмісу на базі двоxxодового клапану,я використав триxодовий.я використовую тільки паклю+пасту.жодного разу не підвела.вистачило,що почув і читав про фум ленту і випадки протікання.поскільки працюю на виіздаx,не ризикую експерементувати,якщо знаю провірений і надійний метод герметизаціі різьб.анаероб???знаю колег,ягі використовують,але без високоі температури демонтувати не можливо.тому також не використовую.
    --- добавлено: 9 жов 2015 у 22:55 ---
    @Килав, нагріваючи ТА до високоі температури,ми експлуатуєм котел в найефективнішому режимі.менше відкладення смол,чистіший комин,ефективніше спалювання.відповідно менший розxід дров.втрати ТА залежать від його утеплення.в мене наприклад ТА стоятиме в опалювальному приміщені, його втрати покривають тепловтрати цього ж приміщення.
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2015
    o.neymark, Дмитрий ДАР, YURA-G та 3 іншим подобається це.
  8. Stef

    Stef Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киевская обл.
    Емність СО приблизно 1,3т. Сонячні панелі полікристал загальной потужності 3кВт.
    --- добавлено: 9 жов 2015 у 23:49 ---
    Цена как 2/3 от стоимости моей насосной станции Педролло с баком 80л. Слишком круто.
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2015
  9. Stef

    Stef Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киевская обл.
    Вітаюbeer
    А в чому має ввиражатися дискомфорт в користуванні? Наприклад зараз станція вмикається при 0,8атм. Яка різниця між нормальними 1,5атм та моїми 0,8атм?
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2015
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    дискомфорт може бути замітний при прийманні душу.тобто спочатку тиск з лійки нормальний,який поступово зменшується,потім при включенні насосу він знов збільшується.так от,момент коли насос ще не включився і має 0,9 бар з лійки душу може текти невеличка цівочка води.
     
    Stef подобається це.

Поділитися цією сторінкою