Твердотопливный котел на улице

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dimas35, 4 жов 2015.

  1. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Вже місяць топлю.1 тиждень кранами керував вручну, потім побачив що все працює поставив автоматику і ще тиждень спотерігав за роботою автоматики.Зараз після розтопки жду доки відкриеться кран на котлі і на 2 доби забув про нього. Під час розтопки використовую саморобного димососа з електронним регулюванням обертів, з димососом котел на багато швидше набирає температуру. Тепла зТА за такої пори вистачае на добу півтори +повноцінне горіння котла 8-10годин. До ТА придушував котла РТ-3 тож було дьогтю і на ТО і в трубі, зараз все нормі
     
    predka та Олександер_1 подобається це.
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    от і в мене такі плани - зарядив ТА і щоб на добу вистачало.
    А не ловити отой мінімум на котлі. Тим більше для комфортної температури в будинку вистачає 40-45 гр на подачі.
     
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Немного о уличном котле.
     
    pic16f887 подобається це.
  4. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Так дійсно не стандартна.) Мене цікавить як буде відбиратись тепло с ТА? У вас багато перемикачів, як на мене) А чому така схема? Які плюси? Сам в перспективі буду обвязувати котел. Цікавлюсь)
     
  5. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Система вже протестована з середини березня і повністю мене влаштовує. Що до відбору тепла з ТА: після вихолодження котла закривається кран котла (t закривання крану можна виставить любу), а кран відбору тепла від ТА відкривається,ЦН прокачує воду в низ ТА і через підмішувальний клапан з термоголовкою подає в СО.
     
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @pic16f887, а що через котел набагато швидше вихолоджується ТА?
     
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Якщо буде відбуватись циркуляція води церез котел, а через піддувайло циркуляція повітря,тому бажано зворотній клапан. Багато тепла вилітає через димохід. В своему варіанті я використав кран з сервоприводом бо на мою думку любий клапан чинить опір хоч і малий.
     
    Останнє редагування: 2 тра 2017
    Aleks dp, полюс та Олександер_1 подобається це.
  8. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Як на мене то не є добре кран на виході с котла. Та ще автоматизований. Я теж люблю автоматику ставити)) Але дуже прошу Вас прибрати той кран. Придумайте щось інше. Або поставте байпас з зворотнім клапаном.
     
    Владимир В, Олександер_1 та pic16f887 подобається це.
  9. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    СО відкрита, заслонка РТ-3 притерта так що не закипить (намисне моделював позаштатну ситуацію),а якщо й закипить то через зворотку вижене в РБ. Клапан теж може заклинить.
     
    Sufiy подобається це.
  10. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590

Поділитися цією сторінкою