Твердотопливный котел на улице

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dimas35, 4 жов 2015.

  1. Andrew88

    Andrew88 Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    2
    Тому-що на всіх печках перші запуски. Після висихання пічки диму немає на виході пар. Його не видно зовсім, крім того горить воно на повністю закритім підувайлові без повітря. В супереч законам фізики.
     
  2. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    Пора тему новую открывать - ПОФИГ ФИЗИКА .
     
    volusik, pic16f887, Pyato4ckin та 5 іншим подобається це.
  3. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Хотів почути всі за і проти моєї обв'язки ТПК і ТА, бо вона не геть стандардатна, та так і не почув. https://krainamaystriv.com/threads/24121/page-27

    Сума ніяк не завищена, бо на одну теплотрасу протяжністю 34м було витрачено близько 4 тис. грн., а крім того в моєму житті зявились речі, котрих ніколи б не було б, якби не ТПК. А саме - ЗАЗ 968 для доставки дров, тирси і дробленого; подрібнювач гілля; бензопила Stihl 180. На опалювальний сезон, маю пільгу 315 кубів на місяць з 50 відсотковою знижкою, то ТПК аж ніяк не окупиться за 3-5 років.Все це зробив на майбутнє, бо ніхто не знає що нас чекає в світлому майбутньому.
     
    Останнє редагування: 17 кві 2017
    Sufiy, Aleks dp та Vasil77 подобається це.
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Я собі буду робити, щоб між ТА і котлом була циркуляція при відключенні світла.
    У Вас, я так зрозумів, крани енергозалежні?
     
    pic16f887 подобається це.
  5. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    В мене теплотраса 34м., з них 7м. під землею , тож для таких випадків стоїть івертор Tesla пн31000 з правельною синусоїдою,бо на таку відстань ПЦ не можлива , в налідок чого котел енерго залежний . Лючок на РТ-3 притертий так що моделював сетуацію з відключення світла, то котел не піднімав температури вище 5-8 гр. заданної на РТ-3.
     
    Останнє редагування: 17 кві 2017
    Олександер_1 подобається це.
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    ТА не біля котла стоїть?
     
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Котел в повітці, аТА через сітіну в гаражі.Працює так:після розтопки котла прогрів триває до 50гр.,спрацьовує реле вікриває кран на котлі і одночасно вмикає ЦН котел працює на обігрів СО , температуру якої виставляю клапаном з термоголовкою. При досягненні т. котла 77 і більше (рт-3на80гр.)спрацьовує реле крана заряки ТА і та триває до 76гр. на котлі (зразу було на75 ) констукція терморегуляторів дозволяє виставляти температуру яку забажаєш як на включення і на виключення з точністю до десятої градуса. З котла відбір тепла тривае до 32гр , після охолодження закривається кран котла і в одно час відкривається кран розряду ТА так триває до 30гр .
    --- добавлено: 17 кві 2017 у 16:47 ---
    --- добавлено: 17 кві 2017 у 16:51 ---
    Ятеж такої думки.
     
    Останнє редагування модератором: 25 кві 2017
  8. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @pic16f887, я скоро буду монтувати собі котел - ТА , буду писати в своїй темі. Думав зробити по мінімуму. Але як завжди добре і дешево не виходить.:)
    Два насоси, клапан на котел, зворотній клапан, клапан на СО з термоголовою. А ще бойлер для гарячої води...
     
  9. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Клапан з термоголовкою на СО вещ добра, t яку схотів таку й поставив, особливо такої погоди +5 - +18.
    Не фізики, а хімії. Бо горіння це окислення , а окислення без кисню не можливе.
     
    Олександер_1 подобається це.
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @pic16f887, Ви вже з ТА палили? Які враження?
     

Поділитися цією сторінкою