Твердотопливный котел на улице

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dimas35, 4 жов 2015.

  1. Максим Борисович

    Максим Борисович Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Житомир
    @Vasil77, Це дуже чудове рішення! Лишається тільки вчасно привезти паливо. Не потрібні навіси, дровники, складання і тд.
     
  2. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    можна бункерок зі шнековим податчиком поставити і топити тирсою та пєлєтами. але сира тирса має схильність до самозапалювання
     
    Максим Борисович та Aleks dp подобається це.
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    3 кубовий причіп з тентомі... буде кощтувати багато менше ніж дровник з необрізної дошки на 7-10 куб, а придбати можна й Б/В причіп за 2-5 т гр, дротом скрутитита то для тирси підійде.
    Мав таку проблему в минулому на своєму комплексі. Обов"язково треба "шлюзову камеру", розділені "протипожежним рукавом", та вогнегасну систему ( найкраще це терморегулятор + електромагнітний клапан+ вулглекислотний вогнегасник) Система "парафінова пробка" та бачок з водою не завжди ефективна та потім повторний пуск доставить море клопоту!
     
  4. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Хлопці , Ви про що , де воно там само запалюється ?
     
  5. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    В мене був "прогар по шнеку" полум"я пройло в бункер та розгорівся запас в обсязі 1.5 куб сухої ясенової тирси.
    А сира лиш пріє, можливо коли добре стинути, завантаживши до великого бункера то й загориться. Он скільки роликів на Ютуб з пожежами в зернових силосах , через надмірну вологість зерна! Тому й кажуть "зерно горить".
     
    юриййй подобається це.
  6. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Ну чесне піонерське, паливо потрібно сушити. Ті що топлять воду ну непотрібно цього робити. Десь коли лись почув таку фразу , культура опалення. От коли до цього дійдемо , тоді все буде та як треба.
     
    Дмитрий ДАР та pic16f887 подобається це.
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Для котлів з потужністю до 80 кВт та вся "музика" то надто громоздко та дорого. Всеодно потребує багато часу для конторлю, то думаю багато простіше мати гарну шахту на 1,5 куб та й спокійно вантажити її великим відром. Для більшої потужності розміри шахти будуть "колосальні" тому й з"являється сенс для побудови комплексу з реторт, щнеків, розподілювачів, ворушителів... тому й вимальовується чимала копійка на затрати. Гляньте скільки коштує оптимальний мотор - редуктор, то зроумієте, бо для "безпеки" їх потрібно мінімум 2 чи 3 шт.
    --- добавлено: 9 лют 2017 у 22:04 ---
    Так! паливо! А в моєму випадку то відходи котрі я утилізую і з їх допомогою опалюю будинок! Ви уявіть скільки тирси я мав висушити, та накидатись з нею! Наскільки то дурна! робота. Так ! я маю перевитрату тирси, бо вона мокра. Але пилорама де я вантаживсь розташована в 2-х км від мого будинку. Та й їхав я з іншою метою, а по дорозі завантажив тирсу, для проби. То думаю коли по результатам 1 сезону мені доведеться привезти на 5 причепів більше ніж сухої, то затрати праці всеодно! будуть менші ніж: розсипання по мішкам, складування, переноска....
     
    Останнє редагування модератором: 17 лют 2017
  8. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Василь ,я з Вами повністю згоден. Калькулятор і розрахунок .
     
  9. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Воткнул уже,разочарован:(то ли лыжи не едут то ли я ничего уже не понимаю.
     
  10. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    недостаточная мощность горелки для Вашего котла.?
    в чем разочарование?
     

Поділитися цією сторінкою