Твердотопливный котел на улице

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dimas35, 4 жов 2015.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Коли купувати новий шамот то вартість вийде шалена. Та й навантаження теплові у котлових топок більші ніж у грубки ( з котла Вам потрібно 24 год на добу та 3-5 місяців майжже безперервнр знімати 10-20 кВт, грубка працює циклічно і з потужностямі в 3- 7 кВт).
     
    Aleks dp подобається це.
  2. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Трубу еще утеплить, и температуру дымогазов понизить и будет класс. Молодец. Какая емкость воды в котле ?
     
  3. Aleks dp

    Aleks dp Бригадир

    Повідомлення:
    62
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Дніпровщина
    Дякую, хлопці, я в курсі. І як стріляють азбестові труби теж, чув. Я хотів крайню трубу видалить(кладка, в якій труба закладена потріскана, приблизно так, як мені підходить) і викласти з червоної цегли ще метрів 3-4. Але, якщо йти ще й на цю мороку, то краще окремий димар. Тому таки, вирішив мостить котел під навісом з боку гаража. До хати буде 1,5-2 м труб протягти. Але поки до цього дійде треба визволить місце під котел. Біля 4-х т зерна. Поки зерно поклюють, настягую матеріал
    --- добавлено: 12 січ 2017 у 23:21 ---
    Я добре розумію, що тепловитрати будуть чималі. Просто, дав ідею. Може, кого наштовхну на раціональнішу думку вирішення такого способу обігріву. Мені не підходить такий варіант. А в когось, може є халявний шамот і його можна не закопать в землю, а помістить в металевий корпус (Малко так і робить останні топки в котлах і я не певен, що повністю з шамоту) варіанти є. Мені не підходять, а комусь можуть пригодиться.
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2017
    Алекс Иваныч подобається це.
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    В моєму котлі "суха шахта" в якості шамоту використовую червону рядову цеглу в стані глибокого б/в. За понад 4 місяці користування замінив 2шт. з 15 цеглин (не бачу в цьому проблеми). Цеглу складено без застосування вяжучих, на суху, з дотриманням порядової перев"язки.
     
    Валерон К, Дмитрий ДАР та Aleks dp подобається це.
  5. IrinaStasuk

    IrinaStasuk Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    93
    Адреса:
    Одесса
    Столько же, сколько и у вас, но все это в доме. Поэтому и запланировали на следующий сезон небольшую кочегарку пристраивать. Поэтому и заглянула в эту тему и похожие, чтобы понять, что мне в итоге надо и как это все вписать в предполагаемое место.
     
  6. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Труба утеплена сколько достал, т.к уже был установлен дымоход(на фото видно) ,выше утеплять не реально,разве автокорзину нанимать .Устанавливали вдвоем с сыном ОООх как было тяжело,сам залез на конек крыши , тянул веревкой,а сын внизу подымал.
    По дымогазам -когда Т меньше 300-температура воды потихоньку понижается,и дрова не горят,а тлеют.
    Котел достался от старой постройки и когда цена на газ прыгнула сделал котельню и врезал в СО тт котел.
    Хочу этот котел поменять по 2 существенным причинам -
    1-высокие дымогазы - много тепла в трубу.
    2-часто подкидывать дрова.
    Мощность котла кВт до 10,отапливаемая площадь - 130 м2
    Воды в котле примерно 90-100л , в СО до 500 л
     
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @IrinaStasuk, прочитайте несколько раз требования к котельной по ссылке: вhttp://garantus.at.ua/index/vimogi_do_kotelni_dlja_tverdopalivnogo_kotla/0-163 Постарайтесь выполнить хоть 90% изложенных требований, и тогда Вы получите удобства пользования котельной. Не обращайте внимания на фото с "маленькими не дорогими" в большинстве случаев будете мучаться сверлить дыры в дверях, вымазываться в сажу при чистке, обжигать руки о раскалённые части котла. Сам прошол через все эти проблемы и на данный момент имею один из лучших вариантов ( наилучший для меня!). Ну и конечно планирую другие изменения и улучшения в перспективе.
     
    Aleks dp подобається це.
  8. IrinaStasuk

    IrinaStasuk Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    93
    Адреса:
    Одесса
    Я уже читала. Некоторые пункты для меня нереальны, так как дом строится не с нуля, а достраивается где место осталось. Это болезнь многих дач, которые хочется сделать полноценным домом.
     
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Не говорите "не реально". Просто на многие вещи нужно посмотреть с иного угла. С мыслью нужно "переспать" и тогда может прийти неординарное решение. Самый простой совет: листочек бумаги, в одну колонку "за" в другую "против" и так по нескольким вариантам))).
     
    Aleks dp, Pyato4ckin та vitalikluzen подобається це.
  10. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.726
    Адреса:
    Ирпень
    Теж так думав колись ... були різні варіанти і було де будувати, але вирішив під
    хатою ... :) ... сказано - зроблено і при черговому косметичному ремонті в хаті зняв підлогу, пробив бетон, виставив опалубку і ... десь за півтора місяця (по тижню на схоплення бетону в "поясі") зробив ... вже років п"ятнадцять пройшло і все поруч і нічому не заважає і вентилятор включаю якщо тільки треба швидко догрузити і не чекати поки спаде полум"я ... :)! Трошки би побільше, не можна в один ракурс сфотографувати всю котельню, але маємо, що ... :):-D!
     

    Вкладення:

    pic16f887, Aleks dp, Erni та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою