Твердотопливный котел на улице

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dimas35, 4 жов 2015.

  1. MalKo119

    MalKo119 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Україна, Малин
    а за який х. я повинен гівнюку фірташу ні за що з кожної гривні за газ віддавати 10 коп.
     
    Aleks dp, Vasil77 та Erni подобається це.
  2. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    біля ТЦ"Дастор" кілька разів бачив машину, напаковану обрізками з дубових дошок.
     
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Цікавій гешефт Ви запропонували: подробити гілля в Житомирських дворах (за копійки), щепу вивезти на смітник, а гроші заплатити за газ?)))
    --- добавлено: 28 лис 2016 у 17:50 ---
    Так у нас 2\3 міста "Котлосраителі" ще 1\3 кваліфіковані "Мандяжники" а в результаті: "в моєму партизанському загоні лише Я та мій Батько!" Працювати за 2800 і платити 200гр.на добу за газ? Краще я буду надлишкове гілля за собівартістю людям віддавати!
    --- добавлено: 28 лис 2016 у 17:52 ---
    Дров в місті предостатньо! Вартість 3500 за машину рубаних. Нехай поважний Турбо на ОЛХ загляне.
     
    Останнє редагування модератором: 6 гру 2016
    Алекс Иваныч та Erni подобається це.
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    [​IMG]Вот столько.
     
    Дмитрий ДАР, Aleks dp, pic16f887 та 2 іншим подобається це.
  5. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    Вже тиждень топлю таким паливом. Супер виходить @Vasil77, Ще раз дякую. економія суттєва. ця дрібнота, хоч і сира, але дає результат! і не так багато разів треба підходити до котла! за 300 грн ціла купа деревини, як в попередньому пості.
    дуже хороша альтернатива газу!
     
    Vitalik Xm, Владимир В, pic16f887 та ще 1-му подобається це.
  6. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    а тут купа дров порубаних гілкорізом (щіпкорізом) Василя! та привезених до мого двору. горять добре.дим- не завада.
    зо тиждень експлуатації при чищенні котла нашкрябав з теплообмінника 800 грамів сажі.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 11 гру 2016
    акула941, Aleks dp, Vasil77 та 4 іншим подобається це.
  7. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @Erni, до скількох градусів знижувалась температура на котлі?
     
  8. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    В мене котел не на дворі а повітці щоб було тепло поросяті і курям , і заведена підземна тепло-траса 25м в хату. Топлю дробленим в перемішку з сосновою тирсою 50 на 50.https://krainamaystriv.com/threads/20406/page-111
     
  9. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    старт котла зазвичай 15-20С . до цієї температури охолоджується система, буває, коли закладка хороша, то вранці ( о 10 ранку) буває залишок жару в котлі від брикету та/або навіть таких гілок, тоді на котлові +30-+35С при умові природньої циркуляції.
    якщо забути вимкнути насос ввечері- то до ранку СО вихолоджується швидше . в сильні морози бували старти майже +5С.
    набираємо сухих дрібних дров 2 відра- і котел через 20 хвилин має 60-80с, тоді вмикаю насос на СО. ТЕМПЕРАТУРА ПОЧИНАЄ ПАДАТИ ДО 40-50С - виганяє холодну воду з СО в котел і так горить до інтенсивно до режиму підняття температури в котлі до 65-80С.
    краще виходить, якщо зробити маленьку закладку на 3-5 кг дров, щоб паливник був напівпорожнім, тоді котел прогрівається швидше, а після пропалу можна закласти повний паливник і зробити маленьку шпаринку в 2-3мм на піддівайлі - горіння підтримуємться за рахунок підсосу повітря.
    цей опис я зробив для режиму сьогодення -5С ... +5С на дворі.
     
    Алекс Иваныч, pic16f887 та Олександер_1 подобається це.
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @Erni, пейзаж з димаря чуодовий!
     
    pic16f887 подобається це.

Поділитися цією сторінкою