ТВ антенна, посоветуйте

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Vlad Tihij, 1 жов 2015.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Vlad Tihij, Навіщо Вам той зомбо-ящик ( телевізор ) , там кожні 10 хвилин крутять 15 хвилин реклами.
    Краще замість тарілки провести хороший інтернет, і можна дивитись ті самі передачі що йдуть по телевізору тільки вже без реклами , плюс не залежний від телепрограми, в любий час включив і дивишся що забажаеш .
     
    leshiy_40 та vs220 подобається це.
  2. Vlad Tihij

    Vlad Tihij Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киев
    Да вот и смотрю по нету "спутник тв". Но хочется лежать на кровати и клацать пультом...:-D:-D:-D
     
  3. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    В мене товариш комп до плазменного телевізора підключив замість монітора , а мишка і клавіатура безпроводні . Тепер працює за компом і дивиться інтернетТВ-онлайн не встаючи з дівана.
     
    Останнє редагування: 2 жов 2015
    Бригадир та leshiy_40 подобається це.
  4. Vlad Tihij

    Vlad Tihij Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киев
    а взагалі нахріна той телик якщо є нет? ну і при союзі на будинках ставили одну велику колективну антену.[/QUOTE]

    Я тоже так думаю, зачем телек?... Уже как месяца 4-5 без него, так еще смогу...!:-D Инет спасает!!!:vo:
    --- добавлено: 2 жов 2015 у 22:43 ---
    Согласен, это бомба!!!
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2015
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Років 5 назад Я забув про зомбо-ящик ( телевізор ) ,
    коли підключився на більшу швидкість інтернета з'явилась можливість дивитись фільми онлайн.
    А раніше приходилось ставити комп на паузу і чекати коли завантажиться фільм.
     
    Останнє редагування: 3 жов 2015
  6. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    good
    --- добавлено: 3 жов 2015 у 11:14 ---
    экраны 4.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 11 жов 2015
  7. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Так в тому будинку інтернету дротового також ще немає, напевне.

    Цифровий тюнер може працювати на кімнатну антену або шматок дроту - треба спробувати.

    Шукайте в вашому будинку (або поруч десь) - хто ставить тарілки самостійно (власноруч). Буде простіше потім з обслуговуванням та модернізацією.

    Крім того, якщо сім'я велика - то треба багато комп'ютерів - на всіх не напасешся. Бо кожен дивиться щось своє.
     
  8. Vlad Tihij

    Vlad Tihij Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киев
    Неее, парни, мне тарелку ставить только на крышу! Окна выходят на запад... Инет есть проводной и довольно не плохой!
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а немає варіанту протягнути кабель на ту сторону? допустимо через панель перекриття. для цифри потрібен гарний сигнал. кращий ніж для аналога.
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Можна спробувати із міді ромба нагнути(під певну частоту), підсилювача приладити, але прийдеться по квартирі ходити і шукати Точку, звідки тягне. Це ціла наука, але деколи фортить.(якщо є натхнення, то можу підказати).:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою