Засклення багатоквартирного будинку власноруч :)

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Testter, 28 вер 2015.

  1. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Ті вентилятори з'єднані з пожежними вентиляційними шахтами у коридорах - для очищення від диму шляхів евакуації.

    А пожеж вже декілька було. Про одну лише чув - в підвалі (дуже давно вже).
    Іншу бачив - дим.
    Загорівся китайський дверний дзвінок на 6-му поверсі (хтось натиснув кнопку і довго тримав, а господар тільки десь вийшов). Від нього - проводи та шафа з книжками. Диму було повно на верхніх поверхах. Вентилятори вже давно не працювали. Приїхала пожежна машина. Гідрант знайшли біля сусіднього будинку - за 70-100 метрів і на 6-й поверх.

    Потім влаштував протяг для видалення залишків диму.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2015
    sanykrimea подобається це.
  2. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Поставив ще трохи пружинок на двері за допомогою анкерів. Сам під'їзд не опалюється. Але межує з квартирами, коридорами та ліфтом. Тепер треба ще шпарини ліквідувати. І шукати двері/вікна на тамбури - там має бути по двоє дверей на поверх/прохід.
     
    sanykrimea подобається це.
  3. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Я писав оголошення на дверях підїзду: "Хто не зачиняє двері, той - Путін".
    Через тиждень зірвали, образилися, мабуть...
     
    Т.М. подобається це.
  4. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    В залежності від того, що сАме зірвали -двері чи оголошення, тепер напишіть: "Путін, віддай двері!!!" або "Путін, віддай оголошення!!!" rofl
     
    sanykrimea, Т.М. та WalterCV подобається це.
  5. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Та нехай не закривають. Я вже замахався з цими рагулями воювати. Двері зачиняти за собою не хочуть, прибрати в підїзді нема кому, кран маєвського поміняти на системі опалення - чекають на сантехніка і голову кооперативу.
     
  6. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Простіше поміняти або рагулів, або квартиру :-D
     
    sanykrimea, WalterCV, Т.М. та ще 1-му подобається це.
  7. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Ой повеселили!:-D
     
    WalterCV та Petko подобається це.
  8. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Хотів поставити вживані двері зі склом у тамбур на першому поверсі біля ліфтів. Навіть вже поставив. Зустрів шалений опір сусідки з першого поверху. Її залізні двері з двох частин відчиняються в той же бік - куди і ті скляні. Тобто там двері впритул під прямим кутом. І відчиняється не та половина залізних - що треба.

    Раніше двері там стояли - у тамбурі. Потім їх викинули.

    Поки що зняв - не хочу сваритись і сперечатись. Нерви дорожче. Вже мав раніше клопоти/проблеми з нею.

    А причина - стоять у будинок 2-е залізних дверей. І після встановлення домофону - їх не можуть відрегулювати, утеплити, встановити ущільнювачі та запінити діри між дверною коробкою та стінами.
    Телефони домофонщиків.
    Оплата за обслуговування домофонних систем у Львові та Львівській області. Контакти компанії: (032) 247-54-40, 247-26-57.
    https://www.ua.ibox.ua/ua/services/category/598/512/

    Вже дзвонив один раз у суботу. Черговий телефоніст сказав, що двері не їх, а ЖЕКу. Нехай ЖЕК утеплює, регулює, запінює, ставить ущільнювачі.
     
    Останнє редагування: 7 лис 2015
    sanykrimea подобається це.
  9. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Трохи невдалий день. Бо побив скло. Тріснуло на куті вікна. На кілька шматочків. Але я його скотчем заклеїв.
    Рама трохи завелика була. Я її тесав-тесав. А потім забив молотком. На горищі. Треба було з двох боків підтесати, а потім клинами забити.

    Можна було ще одне скло зняти - внутрішнє. Те, яке тріснуло. А потім назад вставити.
     
    Останнє редагування: 2 гру 2015
  10. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Знову проблема. Сусід зняв 2 анкера та 2 пружини з 3-го поверху. Анкери та одну пружину я сам купляв. Інша вже була прибита цвяхом на одвірки. Двері ті постійно відчинені (переважно). Аргумент його: в мене дитина, вона боїться пружин. Порадив йому купити та поставити доводчики/автоматичні закривачі на двері. Не що він порадив - не радити йому, бо він дартаньян.
     
    Останнє редагування: 1 січ 2016
  11. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Минулого тижня поставив ще 2 вікна з одним склом на двері. Замість пофарбованих у сірий колір фанери та дверей від шафи. Причина - збільшення освітлення сходів вдень та трошки коридорів через скло-блоки на сходах.

    Є ідея виготовити пару (або більше) ручок на двері з стовбурів викинутих ялинок.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2016
  12. Сергей Михайлов

    Сергей Михайлов Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    29
    Я вот как раз сначала и подумал, что вы хотите стеклить новострой.
     
  13. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Поставив ще троє вікон за тиждень. Шурупи дав голова ОСББ, новообраний. Вже закінчились, 20 штук було. ОСББ ще не реєстрували.
     

Поділитися цією сторінкою